Facebook Google+ Twitter

"Modlitewnik grzesznika" - zbiór niezwykłych modlitw

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-11-08 11:26

Antonina Krzysztoń od lat, podczas swych podróży, zarówno tych rzeczywistych, jak i duchowych, zbiera modlitwy. Teraz podzieliła się swoim niezwykłym zbiorem z Czytelnikami.

 / Fot. MGModlitewnik ten przeznaczony jest przede wszystkim dla osób poszukujących, niewierzących i wierzących. Jak sama autorka napisała we wstępie: "na co dzień bywamy często uśpieni duchowo; opuszczeni - szukamy sensu własnego istnienia, w ciemnościach przeżywamy załamania i miewamy neofickie jasności".

Walka o własną wiarę, o spotkanie z Bogiem w życiu codziennym toczy się w nas podskórnie przez całe życie. Chcemy znać sens własnego istnienia, sens naszego pojedynczego miejsca we wszechświecie i historii. Walka o nas samych trwa, według Antoniny, do ostatniego tchnienia.

Autorka i wydawca przygotowali tę książkę z nadzieją, że Czytelnik odnajdzie w niej choć jedną modlitwę, która poruszy Jego serce. A wydaje się, że w czasie świąt Bożego Narodzenia możemy znaleźć czas nie tylko na wspólne spotkania prze wieczerzach, nie tylko na prezenty, lecz i na chwilę refleksji.

Antonina Krzysztoń
"Modlitewnik grzesznika"

W księgarniach pojawi się 12 listopada.

Wydawnictwo MG.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.