Facebook Google+ Twitter

Modlitwa do tomografu

Radosław Markowski powiedział, że należy odseparować polski ciemnogród, który wierzy w brednie smoleńskie od reszty światłego, racjonalnie myślącego społeczeństwa.

 / Fot. W24Politolog mówił, że nie odbiera nikomu prawa do tego, aby wierzył, iż będzie dłużej, kiedy będzie się wytrwale modlił. Są jednak tacy, którzy wolą zainwestować w naukę, w urządzenia techniczne, w tomograf.

To prawda, ludzie wierzący w Boga modlą się do niego pragnąc otrzymać życie wieczne. Rozumiem, że Markowski mówiąc to co mówi, nie chce zobaczyć raju, a jeśli nawet chce, to modli się w tej sprawie do tomografu. Nie ma co się wstydzić, w końcu każdy może sobie wymyślić swojego Boga, byli już tacy, co kłaniali się przed cielcem, dlaczego prof Markowski ma tego nie robić przed tomografem bądź strzykawką.

Profesor z taką pogardą mówi o ludziach wierzących; pewnie dlatego, że ich postawa przynosi owoce, a nie konkretne korzyści. Gdyby wiara w Boga, się opłacała, to prof. Markowski każdego dnia odmawiałby pacierz i zamiast spać w łóżku razem z misiem, przytulałby się do różańca.

Tak więc mówię jasno i wyraźnie, panie profesorze, lepiej się opłaca wierzyć w Boga, niż w techniczne urządzenia. Cóż panu z tomografu, skoro udławi się pan wafelkiem.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.