Facebook Google+ Twitter

Modne i dobre, czyli ekologiczne torby w kampanii społecznej.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-11 14:46

W ramach społecznej kampanii „Weź mnie w obroty” dedykowanej butelce zwrotnej, można zdobyć nagrody w postaci toreb uszytych z zużytych banerów reklamowych.

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości ekologicznej w kontekście butelki zwrotnej. Torby stworzone są w EKOstylu – idei łączącej ciekawy design i ekologiczne podejście, które związane jest z ponownym wykorzystaniem materiałów reklamowych poprzez dawanie im kolejnego życia. Torby nie można kupić. Jedynym sposobem na zdobycie wyjątkowego gadżetu jest wzięcie udziału w ekologicznej grze znajdującej się na profilu kampanii na portalu społecznościowym Facebook.

Torby są „wodoodporne”, wytrzymałe na uszkodzenia i praktyczne. Zostały zaprojektowane, żeby z łatwością oddawać butelki zwrotne do sklepu, chroniąc w ten sposób środowisko. Torba świetnie sprawdza się jako siatka na zakupy, torba plażowa czy modny dodatek do stroju. Dodatkowa wewnętrzna kieszonka może służyć do przechowywania drobiazgów, bądź butelki. Wszystkie torby powstały w Zakładzie Aktywizacji Zawodowej w Gołaszewie, który pomaga osobom niepełnosprawnym poprzez rehabilitację zawodową. Organizatorem kampanii „Weź mnie w obroty” jest Carlsberg Polska, producent marek piwa w butelkach zwrotnych. Partnerem merytorycznym kampanii jest Fundacja Nasza Ziemia, a jej ambasadorem – Piotr Rogucki, wokalista zespołu Coma, aktor i juror w talent show.

Więcej informacji: http://www.wezmniewobroty.pl/#r0
https://www.facebook.com/kampaniawezmniewobroty
https://www.youtube.com/watch?v=p24PHaj-A2A

Za kreację i koordynację kampanii odpowiada agencja Task Force Consulting.
(Jakub Bońkowski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.