Facebook Google+ Twitter

Mogielanka imponuje skutecznością

Mogielanka Mogielnica przygotowuje się do rundy wiosennej. Póki co rozgrywa mecze sparingowe. Do tej pory odniosła dwa zwycięstwa, doznała jednej porażki oraz raz zremisowała.

Podopieczni Mariusza Wielgusa nie myślą o spadku do A klasy. Tak jak inne drużyny z ligi okręgowej, tak i oni przygotowują się do rundy wiosennej. Już widać dobre wyniki, które są zasługą w dużej mierze właśnie trenera Wielgusa. Mogielanka rozegrała do tej pory w okresie przygotowawczym cztery pojedynki sparingowe. Tylko z jednego wróciła do domu na "tarczy". Przegrała bowiem z Zodiakiem Sucha 2:3.

Poza tym w Błędowie zremisowała z miejscowym Sadownikiem 4:4. Dobrą skutecznością błysnął wówczas Mateusz Pawłowski, młody napastnik, który aż trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Znakomicie zaprezentował się także w drugim meczu z Zodiakiem Sucha. Zdobył wówczas aż cztery gole. Poza tym mogielniczanie rozgromili Pilicę Nowe Miasto aż 5:0.

Dobą skutecznością wykazuje się także inny napastnik Mogielanki, Paweł Jaworski. Wszystko wskazuje na to, że w rundzie wiosennej nadal będzie reprezentował barwy tego zespołu. To dobra wiadomość dla włodarzy z Mogielnicy, którzy nie stracą w najbliższym czasie tego niezwykle wartościowego zawodnika.

Już 21 marca Mogielanka zainauguruje w Błędowie rundę wiosenną. Wówczas zmierzy się z miejscowym Sadownikiem.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.