Facebook Google+ Twitter

Mogielanka jedzie na podbój Siedlec

Już jutro Mogielanka Mogielnica zmierzy się w meczu III ligi z Ósemką Siedlce. Faworytem tego pojedynku będę oczywiście goście. Czy podopieczni Pawła Pajewskiego zdobędą komplet punktów?

Nikt nie powinien mieć wątpliwość, że Mogielanka jedzie do Siedlec po trzy punkty. To ona będzie faworytem tego spotkania i kibice oczekują na jej zwycięstwo.

Mogielanka w obecnym sezonie prezentuje średnią formę. W tabeli III ligi zajmuje szóstą miejsce. Początkowo drużyna trenera Pajewskiego poniosła kilka porażek, ale później potrafiła wygrać między innymi z MMKS - em Mińskiem Mazowieckim. Wówczas rozegrała chyba najlepszy jak dotąd swój mecz.

Kilka tygodni temu przyjmujący Mogielanki, Rafał Lenart powiedział w rozmowie z nami, że gdyby jego drużyna zagrała tak jak z MMKS - em, to nawiązałaby walkę w meczu z Camperem Wyszków. Niestety podopieczni Pawła Pajewskiego nie zdołali pokonać wyszkowian i doznali porażki 0:3. Po tym spotkaniu Mogielanka ma okazję na rehabilitację. Do Siedlec jedzie w roli faworyta i zapewne zgarnie komplet punktów.


Źródło:inf.własna

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.