Facebook Google+ Twitter

Mogielanka. KS Błotnica Stara pokonany, czas na GKS Chynów

Piłkarze Mogielanki Mogielnica śmiało kroczą w kierunku ligi okręgowej. W środę ograli przed własną publicznością KS Błotnica Stara. W niedzielę zmierzą się z GKS-em Chynów.

Podopieczni trenera Arkadiusza Skoniecznego toczą zaciętą walkę na boiskach radomskiej A klasy. Choć droga do ligi okręgowej jest bardzo daleka, to robią oni wszystko, aby znaleźć się w niej jak najszybciej. Na swoim koncie w obecnym sezonie mają siedem zwycięstw oraz remis. Dorobek punktowy jak na razie daje pozycję wicelidera, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

W środę mogielniczanie zmierzyli się z KS-em Błotnica Stara i pokonali go przed własną publicznością 2:0. Najpierw w 35. minucie na listę strzelców wpisał się napastnik, Mariusz Szumpur, a wynik na 2:0 podwyższył w ostatnich sekundach meczu inny napastnik, Mateusz Pawłowski. Rezultat mógł być znacznie wyższy, ale znakomitych okazji nie wykorzystali wspomniani Szumpur, Pawłowski oraz Andrzej Teklak. Bardzo ważne jest to, że ekipa z Mogielnicy podtrzymała świetną passę zwycięstw na własnym terenie. W obecnym sezonie jeszcze na nim nie przegrała żadnego meczu.

Już w najbliższą niedzielę podopieczni Skoniecznego zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Chynów i będą zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów. Rywal znajduje się dopiero na 13. miejscu w ligowej tabeli i ma na swoim koncie zaledwie 4. punkty, zatem mogielniczanie staną przed ogromną szansą powiększenia swojego dorobku bramkowego, jak i punktowego. Muszą jednak uważać, aby nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu, kiedy to pod wodzą trenera Mariusza Wielgusa ulegli innemu zespołowi niżej notowanemu Wulkanowi II Zakrzew 0:1.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.