Facebook Google+ Twitter

Mogielanka Mogielnica. Awansować za wszelką cenę!

Piłkarze Mogielanki Mogielnica jeszcze w marcu przystąpią do rozgrywek drugiej grupy radomskiej A klasy w rundzie wiosennej. Będą oni chcieli wywalczyć awans do ligi okręgowej, choć to nie będzie wcale takie łatwe.

Już niedługo rozpocznie się kolejna cześć rywalizacji w obecnym sezonie. Na boiskach drugiej grupy radomskiej A klasy zaprezentują się między innymi piłkarze Mogielanki, którzy muszą odrabiać straty do czołówki. Jak na razie, mają na swoim koncie 32 punkty i zajmują w ligowej stawce piąte miejsce.

Z pewnością mogielniczanie zrobią wszystko co w ich mocy, aby wywalczyć upragniony awans do ligi okręgowej. To jednak nie będzie takie łatwe. Wiele zależy od tego, czy w szeregach zespołu zaprezentują się nowi zawodnicy. W minioną sobotę w meczu sparingowym bardzo dobrze zagrali Tomasz Kiliański, czy Marcin Skorupski. Jeżeli zasilą oni szeregi teamu, to z pewnością będą jego ogromnym wzmocnieniem.

W meczach sparingowych Mogielanka prezentuje się nie najlepiej. Zaledwie w dwóch pojedynkach można było zobaczyć dobrą grę ekipy trenera Arkadiusza Skoniecznego. Jak dotąd nie odniosła nawet jednego zwycięstwa. W najbliższą sobotę dojdzie do kolejnego meczu, tym razem z KS-em Poświętne.

Rozgrywki w rundzie wiosennej zapowiadają się bardzo interesująco. Jest kilka drużyn, które maja realne szanse na awans. Zmagania z pewnością przyniosą wiele ciekawych meczów, pięknych goli. Jaką rolę odegra w nich Mogielanka? Póki co, trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.