Facebook Google+ Twitter

Mogielanka Mogielnica. Porażka goni porażkę. Kiedy nadejdzie przełamanie?

Piłkarze Mogielanki Mogielnica przegrali już drugi mecz sparingowy z rzędu. Najpierw ulegli Perle Złotokłos, a kilka dni temu Sadownikowi Błędów. Kiedy nadejdzie przełamanie i ekipa trenera Pawła Pajewskiego wreszcie zwycięży?

Paweł Pajewski obejmując posadę trenera piłkarzy Mogielanki Mogielnica zdawał sobie zapewne sprawę z tego, że nie będzie miał łatwego zadania. Mimo wszystko buduje on drużynę, która powalczy za dwa tygodnie w radomskiej A klasie. Na razie niska frekwencja na treningach, bardzo słaba gra w sparingach nie wróżą niczego dobrego. Mogielanka przegrywa sparing za sparingiem i należy postawić pytanie, kiedy ta seria się skończy? Kiedy jego zespół wreszcie zwycięży i się przełamie, dostarczając wielu powodów do zadowolenia przede wszystkim kibicom?

Mogielanka swoje mecze sparingowe rozgrywa przed własną publicznością, na nowym pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią, które wchodzi w skład znakomitego kompleksu sportowego. Obiekt ten robi ogromne pozytywne wrażenie, ale gra drużyny trenera Pajewskiego już nie. Jego podopieczni walczą z wymagającymi przeciwnikami, ale brakuje tych zwycięstw, które dały by dobre nadzieje na przyszłość.

Już jutro Mogielanka zmierzy się z Białką Biała Rawska. Będzie zatem miała okazję zmazać plamę na honorze i pokusić się o zwycięstwo. Niech piłkarze przypomną sobie jak kilka miesięcy temu rozbili Białkę aż 4:0. Wówczas na listę strzelców trzykrotnie wpisał się niezawodny Mariusz Szumpur, a raz Paweł Goleń. Czy mogielniczanie powtórzą ten rezultat ponownie, przekonamy się w niedzielne popołudnie.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.