Facebook Google+ Twitter

Mogielanka Mogielnica - Tęcza Augustów. Łaski: Mieliśmy przewagę

W niedzielne popołudnie piłkarze Mogielanki Mogielnica wzbogacili się o kolejny komplet punktów. Tym razem pokonali na wyjeździe Tęczę Augustów 3:1. - Udało się - cieszył się po tym pojedynku prezes Mogielanki, Jan Łaski.

Podopieczni trenera Arkadiusza Skoniecznego byli zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i w Augustowie nie było sensacji. Mogielniczanie wygrali 3:1, ale zwycięstwo zapewnili sobie w końcowych minutach boju. Do siatki rywali w niedzielne popołudnie dwukrotnie trafił pomocnik, Marcin Skonieczny, a raz napastnik, Mariusz Szumpur. - Mieliśmy przewagę - nie ma wątpliwości prezes klubu, Jan Łaski. Najważniejsze jest to, że jego ekipa zainkasowała kolejny komplet punktów i umocniła się na pozycji wicelidera. - Wygraliśmy 3:1 i to się liczy - powiedział specjalnie dla Wiadomości24.pl, Łaski.

Mogielance przyszło zmierzyć się z rywalem na trudnym terenie w Augustowie. Boisko jest tam krótkie, wąskie, zatem z pewnością ciężko było na nim rywalizować. Ekipa z Mogielnicy wygrała już trzeci pojedynek z Tęczą. Dwukrotnie w poprzednim sezonie i wczoraj.

Już w najbliższą środę mogielniczanie zmierzą się przed własną publicznością z KS-em Błotnica Stara, który w niedzielne popołudnie urwał punkty liderowi tabeli, Pilicy Nowe Miasto. Zapowiada się trudny mecz dla podopiecznych Skoniecznego. Nie mają oni miłych wspomnień z poprzedniego boju, który stoczyli przed własną publicznością z zespołem ze strefy spadkowej, GKS-em Belskiem Dużym. - Rywal grał naprawdę dobrze - uważa Jan Łaski. - My z tymi zespołami z dołu tabeli zawsze mamy problemy - ubolewa sternik Mogielanki. Z pewnością jednak wicelider drugiej grupy radomskiej A klasy będzie chciał kontynuować świetną passę zwycięstw na swoim terenie. Będzie się działo!Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.