Facebook Google+ Twitter

Mogielanka musi pokonać czołówkę

19 marca rozpocznie się runda wiosenna w radomskiej A klasie. Na co stać będzie Mogielankę Mogielnica? Wydaje się ,że podopieczni trenera Mariusza Wielgusa będą niezwykle silni i pewnie rozbiją nie jeden zespół.

Już teraz kibice z pewnością zacierają ręce i z niecierpliwością czekają na start rundy wiosennej. Już na początek rozgrywek w radomskiej drugiej grupie A klasy dojdzie go hitu, bowiem Mogielanka Mogielnica podejmie przed własną publicznością Orła Gielniów. Podopieczni trenera Wielgusa prezentują dobrą formę w sparingach i z pewnością będą znakomicie przygotowani do rundy wiosennej. Wiadomo, że czeka ich niezwykle zacięta walka o ligę okręgową. Jeśli chcą oni zapewnić sobie awans muszą wygrywać mecze z czołowymi zespołami ,takimi jak choćby Sokół Przytyk. W rundzie jesiennej mogielniczanie przegrywali wysoko pojedynki właśnie z tymi najsilniejszymi ekipami. Teraz będą chcieli wziąć srogi rewanż i zdobyć niezwykle cenne punkty do ligowej tabeli.

Mogielanka do lidera z Przytyka traci dziewięć punktów, ale z pewnością ma ona szanse na dogonienie tego przeciwnika. Ważne, aby na inaugurację rundy wiosennej zdobyła ona komplet punktów. Własne boisko będzie niezwykle ważnym atutem mogielniczan, a kibice zgromadzeni na trybunach na pewno pomogą dopingiem swojemu zespołowi. Będzie się działo!

Źródło: inf.własna

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.