Facebook Google+ Twitter

Mogielanka poszła za ciosem i pnie się w górę tabeli!

Piłkarze Mogielanki Mogielnica poszli za ciosem i pokonali na wyjeździe GKS Belsk Duży 4:2. Dzięki zwycięstwu awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli! Podopieczni Arkadiusza Skoniecznego gonią Pilicę Nowe Miasto, oraz LKS Pniewy.

W rundzie wiosennej mogielniczanie pokazują swoją ogromną silę i wartość. Co najważniejsze, zgarniają kolejne punkty i wygrywają mecz za meczem. Dzięki temu pną się w górę ligowej tabeli. Obecnie zajmują trzecie miejsce. Podopieczni trenera Arkadiusza Skoniecznego zdają sobie doskonale sprawę z tego, iż tylko wygrane przybliżą ich do upragnionego awansu na boiska radomskiej ligi okręgowej.

W Wielki Piątek pokonali na wyjeździe niżej notowany GKS Belsk Duży 4:2. Do przerwy prowadzili pewnie 3:0. I choć rywale zdołali w drugiej części gry zdobyć dwa gole, to mogielniczanie zainkasowali komplet punktów. Na listę strzelców wpisali się: Marcin Skorupski, Mariusz Łukasiak, Dariusz Dzióba oraz Mateusz Pawłowski.

W ligowej tabeli Mogielanka wyprzedziła Centrum Radom. Zatem konsekwentnie wygrywa i goni LKS Pniewy, oraz Pilicę Nowe Miasto.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.