Facebook Google+ Twitter

Mogielanka powalczy w lidze i Pucharze Polski

Piłkarze Mogielanki będą rywalizować w radomskiej A klasie i Pucharze Polski. Na pierwszym miejscu ekipa z Mogielnicy stawia jednak rozgrywki ligowe, ale w Pucharze też zapewne tanio skóry nie sprzeda.

Mogielanka od 19 lipca będzie przygotowywać się do sezonu 2011/2012. Póki co piłkarze mają wolne, ale później pełni zapału przystąpią do zajęć na treningach. Dla ekipy z Mogielnicy ważniejsze są rozgrywki ligowe i awans do "okręgówki",ale już 7 sierpnia podopieczni trenera Mariusza Wielgusa przystąpią do meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Rywal - LKS Promna gra na co dzień w B klasie, więc szanse na pokonanie tego przeciwnika są ogromne.

Wszak Promna w minionym sezonie zajęła ostatnie miejsce w ligowej stawce. Mogielniczanie zapewne nie zlekceważą tej ekipy ,ale mimo wszystko na luzie podejdą do tego pojedynku. - Promna, to jednak B klasa - nie ukrywał w rozmowie z Wiadomości24.pl prezes Mogielanki, Jan Łaski. - Dokąd zajdziemy, to zajdziemy. Jeżeli przegramy, to tragedii nie będzie - powiedział Łaski.

Dla Mogielanki ważniejsze są rozgrywki ligowe. Celem konkretnym na sezon 2011/2012 powinien być awans na wyższy szczebel. Wszak już w minionym sezonie ekipa z Mogielnicy miała ogromne apetyty na grę w "okręgówce". Jak wiadomo ta sztuka jej się nie udała, ale za kilka tygodni mogielniczanie będą ponownie rywalizować na A - klasowym froncie. - Myślę, że będziemy walczyć o awans - mówi trener Mariusz Wielgus.

Źródło: inf.własna

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.