Facebook Google+ Twitter

Mogielanka spadła do A klasy

Piłkarze Mogielanki Mogielnica, tak jak i zawodnicy Zorzy Kowala, LZS-u Magnuszew i Skaryszewianki Skaryszew, spadli z radomskiej ligi okręgowej do A klasy.

Dla Mogielanki sezon 2009/2010 nie był udany. Do ligi okręgowej mogielniczan wprowadził Łukasz Wiśnik, ale w rundzie jesiennej nie potrafił poprowadzić swojego zespołu do zwycięstw. Jego team długo nie radził sobie na boiskach radomskiej ligi okręgowej. Ciągle znajdował się w strefie spadkowej. Od meczu z KS Potworów Mogielankę zaczął trenować były zawodnik Radomiaka Radom, Mariusz Wielgus. Stworzył on swoją wizję tego zespołu i wreszcie zaczął on wygrywać.

Jak się okazało Wielgus nie uchronił swojej ekipy przed spadkiem do A klasy. W niedzielę Mogielanka pokonała na zakończenie sezonu LZS Magnuszew 5:0 i pożegnała się z ligą okręgową. - Widocznie w A klasie jest nasze miejsce - powiedział nam napastnik Mogielanki, Mateusz Pawłowski.

Teraz Mogielance pozostaje walka w A klasie, walka o ligę okręgową. Prawdopodobnie w jej szeregach dokona się kadrowa rewolucja. Zapowiedział ją po meczu z Prochem Pionki trener Wielgus.

Tekst ten dedykuję Karolinie Zawada

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.