Mogielanka wygrała w Jedlińsku

W niedzielę 25 marca piłkarze Mogielanki znów zeszli z boiska w bardzo dobrych nastrojach. Wygrali oni bowiem kolejny mecz, tym razem w Jedlińsku z miejscowym GKS-em 3:2.

Mogielanka była faworytem do zwycięstwa w Jedlińsku i swój plan zrealizowała. Aby zachować szanse na awans do radomskiej ligi okręgowej, musiała po prostu ten pojedynek wygrać.

Już w pierwszej połowie podopieczni trenera Arkadiusza Skoniecznego dwukrotnie umieścili futbolówkę w siatce gospodarzy. Na listę strzelców wpisali się Mariusz Szumpur oraz Mateusz Pawłowski. Po przerwie dołożyli kolejne trafienie, którego autorem był Marcin Skonieczny. Ambitnie grający zespół z Jedlińska zdołał jednak strzelić dwa gole za sprawą Zielińskiego i Nowickiego.

Mogielanka, po zwycięstwie 3:2 nad GKS-em, nadal zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli i do lidera z Pniew traci aż osiem punktów. W najbliższy weekend podopieczni Skoniecznego zmierzą się przed własną publicznością z Centrum Radom. Będzie to dla nich niezwykle ważny pojedynek. Mają oni wciąż realne szanse na awans. Muszą wygrywać jednak mecz za meczem i liczyć na potknięcia najgroźniejszych rywali. Z pewnością mogielniczanie zrobią wszystko co w ich mocy, by pokonać ekipę z Radomia.