Facebook Google+ Twitter

Mogielanka zaczyna pogoń za czołówką!

18 marca piłkarze Mogielanki Mogielnica rozpoczną pogoń za czołówką drugiej grupy radomskiej A klasy. Podopieczni trenera Arkadiusza Skoniecznego staną przed bardzo trudnym zadaniem, lecz możliwym do wykonania.

Stawką jutrzejszego pojedynku z Orłem Gielniów będą bardzo cenne trzy punkty. Jeżeli wygra Orzeł, będzie znacznie pewniejszy spokojnego utrzymania w A klasie. Jeżeli wygra Mogielanka, da sygnał, że goni czołówkę. O remisie z pewnością żadna z drużyn nie myśli. Zapowiadają się zatem ogromne emocje. Faworytem do zwycięstwa będą gospodarze, choćby z racji na zajmowane piąte miejsce w tabeli. Także ilość punktów przemawia za ekipą Arkadiusza Skoniecznego. Pomocnik zespołu z Mogielnicy, Marcin Skonieczny uważa tymczasem, że jeżeli Orzeł postawi się Mogielance w 100 proc.,to może być jej ciężko. Jest on jednak optymistą i bardzo wierzy w zdobycie kompletu "oczek". - Jak dobrze wejdziemy w rytm meczowy, to zakończymy to z trzema punktami - mówi doświadczony piłkarz.

Mogielanka w okresie przygotowawczym bardzo poważnie się wzmocniła. Do drużyny dołączyło kilu znakomitych piłkarzy, jak choćby obrońca, Rafał Goliński, czy pomocnik, Marcin Skorupski. Celem na rundę wiosenną będzie z pewnością awans na boiska radomskiej ligi okręgowej. Czy zostanie on wywalczony czas pokaże, ale już teraz widać, że ekipa Arkadiusza Skoniecznego jest niezwykle silna. W zespole będzie zapewne ogromna pozytywna rywalizacja na każdej pozycji. To powinno przełożyć się na dobre wyniki w rozgrywkach. Już jutro Mogielanka będzie miała okazję pokazać próbkę swoich możliwości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.