Facebook Google+ Twitter

Mogielanka zagra w Piasecznie i Mogielnicy

Najbliższe dni będą dla siatkarzy Mogielanki Mogielnica bardzo pracowite. Wystąpią oni bowiem w Memoriale Wiesława Gawłowskiego oraz rozegrają mecz ligowy.

Już jutro oraz w niedzielę w Piasecznie odbędzie się IX Memoriał Wiesława Gawłowskiego. Udział w nim wezmą także siatkarze Mogielanki Mogielnica, którzy trafili do grupy A. W turnieju tym zaprezentuje się szesnaście drużyn. Jaką rolę odegra w nim ekipa trenera Pawła Pajewskiego? Póki co trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Doświadczenie zdobyte na parkietach III ligi, oraz występy w turniejach z pewnością pomogą w osiągnięciu korzystnego rezultatu. Mogielanka powinna zagrać w Piasecznie w silnym składzie na czele z rozgrywającym, Dominikiem Trawczyńskim.

Już 2 grudnia z kolei ekipa z Mogielnicy rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem podejmie przed własną publicznością UKS Olimpijczyk Mszczonów. Będzie ona faworytem do zwycięstwa, choćby z tego względu, że obecnie jest zdecydowanym liderem tabeli. Do tej pory odniosła trzy zwycięstwa, inkasując komplet punktów. Należy podkreślić to, że dwukrotnie pokonała rywali na wyjeździe. Również za tydzień postara się zgarnąć całą pulę.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.