Facebook Google+ Twitter

Mogielanka zagra w Suchej

Sobotni pojedynek z Zodiakiem Sucha będzie dla Mogielanki Mogielnica meczem o życie. Aby zachować szanse na utrzymanie się w radomskiej lidze okręgowej mogielniczanie powinni pokonać swoich rywali.

Ile razy jeszcze Mogielanka przegra? Czy wreszcie pokusi się o zwycięstwo? Jak pokonać Zodiaka Sucha? Na te pytania zapewne teraz szuka odpowiedzi trener Mogielanki Mogielnica, Mariusz Wielgus. A czasu jest mało, bowiem do pojedynku z Zodiakiem Sucha dojdzie już jutro. Mogielanka nie będzie faworytem, ale być może pokusi się o niespodziankę. Obecnie ekipa Wielgusa zajmuje w tabeli radomskiej ligi okręgowej dopiero ostatnie 16. miejsce. W sobotę nadarzy się okazja do tego by podreperować swoje konto punktowe. Obydwa zespoły walczą o coś. Zodiak chce zmazać plamę na honorze po dwóch kompromitujących porażkach. Mogielanka z kolei walczy o utrzymanie.

W środę mogielniczanie na własnym terenie otrzymali lekcję gry od Oskara Przysucha. Przegrali aż 1:6, co stawia ich w bardzo niekomfortowej sytuacji. W sobotę Mogielanka musi postawić wszystko na jedną kartę i zaatakować rywala. Zodiak jest w słabej formie, więc być może Mogielanka pokusi się o zwycięstwo.

Początek meczu w sobotę o godzinie 17.


Źródło:inf.własna

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.