Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10648 miejsce

Mógłbym napisać o tym, że... - jubileuszowa mowa malkontenta

Szczerze powiedziawszy, nie wiedziałem, co tak naprawdę tu napisać. Zadany temat jest rozległy i nie sposób ująć go w standardowych 7 tysiącach znaków. W końcu to 3 lata działalności, bądź co bądź, jednego z większych serwisów w Polsce.

Mógłbym napisać...


Mógłbym napisać, jakież to podniecenie wywołało pojawienie się na łamach Wiadomości24.pl mojego pierwszego materiału. Po pierwsze, ktoś pewnie już o tym napisał. Po drugie, nie było żadnego podniecenia, bo to nie był mój debiutancki materiał opublikowany w internecie.
Mógłbym napisać o moim zbulwersowaniu i załamaniu, jakie wywołało pierwsze odrzucenie mojego materiału przez redakcję. Po pierwsze, nie przypominam sobie, żeby taka sytuacja miała miejsce. Po drugie, publiczne pisanie o „tej niedobrej redakcji” trąci mi żenującym spektaklem niskiej samooceny.

Mógłbym pastwić się nad redakcją za nowy wygląd Wiadomości24.pl, trącący „naszo-klasowym” dziennikarstwem obywatelskim. Po pierwsze, na ten temat napisano już kilobajty elaboratów, wałkujących ten temat z każdej strony. Po drugie, jestem w stanie zrozumieć, że idea ideą, ale zarabiać na chleb trzeba.

Mógłbym podziękować redakcji za wkład włożony w moją edukację dziennikarską, a także podziękować moim wspaniałym znajomych, których tu poznałem. Po pierwsze, to nie jest rozdanie Oscarów. Po drugie, publiczna egzaltacja nie jest w moim stylu, a poza tym kojarzy mi się z pseudo-arystokratycznym „bułkę w bibułkę...” i przez wzgląd na młodszych czytelników, nie dokończę cytatu.

Mógłbym napisać o tym, jak na nasze wieczne „a dlaczego redakcja nie zrobi(ła) tego?”, ta pozostaje głucha i nieczuła. Po pierwsze, mam na ten temat swoje zdanie, którym nie mam zamiaru psuć szampańsko-kawiorowego nastroju fiesty. Po drugie, ja im się czasem nie dziwię.
Mógłbym stworzyć tutaj „jęki i marazmy”, jak na prawdziwego ( i jedynie słusznego, dodajmy) malkontenta tego portalu przystało. Po pierwsze, Wiadomości24.pl to nie portal, tylko serwis. Po drugie, nie dam tej satysfakcji Pawłowi Nowackiemu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Im dalej czytałam tym uśmieszek na mojej twarzy rósł:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle, cieszę się, że jednak "się napisało się" :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nietypowo, jak zawsze ;) Również życzę spełnienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

po pierwsze - ciekawe ujęcie tematu, po drugie - daję 5 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przytakuję Beacie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko tak znakomity i zasadniczy malkontent, jest w stanie NIE napisać niczego, pisząc jednak WSZYSTKO :)
Pawle - nie napiszę Ci przeto, że mi sie tekst podoba jak wszyscy diabli, bo nie mogę w ten sposób rewanzowac sie za wyrazone na nim uznanie.
Nie posyłam Ci usmiechu, aby nie prowokować usmiechopodobnego grymasu, który na licu zgorzknialca :) nie przystoi. Ha ha ha :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.