Facebook Google+ Twitter

"Moherowe berety" w Teatrze Rozrywki "Lutnia". KONKURS

W poniedziałek, 20 października o godz. 17 i 19:30 w Teatrze Rozrywki Lutnia zaprezentują się Moherowe berety. Program kabaretu to m.in. bardzo znane szlagiery, przerobione na "beretowo" np. Sun of Jamaica czy Waterloo.

Plakat / Fot. mat. promocyjne20 października obchodzimy Europejski Dzień Seniora. Na tę okazję Teatr Rozrywki Lutnia przygotował specjalne wydarzenie.

Na deskach teatru o godz. 17:00 i 19:30 wystąpi kabaretowa grupa Moherowe Berety w obsadzie: Beata Chren, Elżbieta Okupska, Małgorzata Gadecka oraz Marta Tadla. Mają na swoim koncie już wiele sukcesów. Na co dzień są aktorkami teatrów śląskich, po godzinach bawią i rozśmieszają swoim kabaretem pełnym piosenek, monologów oraz skeczy..

Program kabaretu to m.in. bardzo znane szlagiery, przerobione na "beretowo" np. Sun of Jamaica zespołu Goombay Dance Band czy Waterloo zespołu Abba.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURSDla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania podwójne zaproszenie na poniedziałkowe popołudnie na godzinę 17:00. Aby je dostać należy: Napisać w komentarzu pod artykułem: dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie? Nagrodzimy naszym zdaniem najlepsze uzasadnienie. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku do godziny 14. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony w osobnym artykule.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.