Facebook Google+ Twitter

Mój 200. artykuł w serwisie - odrobina refleksji i podziękowań

Przed napisaniem kolejnego artykułu pozwoliłem sobie na chwilę refleksji. Ten tekst jest dwusetnym, który został napisany dla Wiadomości24.

Dyplom / Fot. Adam SęczkowskiWspółpracuję z serwisem Wiadomości24 od początku 2009 roku. Poznałem tu wiele fantastycznych osób, które pomagają przy tworzeniu artykułów, a często dobrym słowem i dobrą opinią utwierdzają mnie w moich działaniach.

Z wykształcenia jestem politologiem, ponadto ukończyłem studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim, kierunek: bankowość. W tygodniu zagłębiam się w zagadnienia bankowości i to jest moim podstawowym źródłem zarobkowania.

Wracając do profesji dziennikarza wspomnę, że początki były trudne i tylko dzięki kilku osobom z serwisu (zainteresowani wiedzą, o kim mówię), zostałem w Wiadomościach24. Po kilku miesiącach pisania dla serwisu, dzięki dostrzeżeniu przez redaktora naczelnego Wiadomości24 - Tomasza Kowalskiego (serdeczne podziękowania), miałem okazję pracować dla lokalnej gazety - Dziennik Łódzki. W serwisie zajmuję się przede wszystkim relacjonowaniem wybranych wydarzeń kulturalnych oraz sportowych, jakie mają miejsce na terenie Łodzi, a także przeprowadzaniem wywiadów z osobami ze świata "celebrities". Praca w Wiadomościach24 to dla mnie przygoda, ale również bezcenna lekcja życia.

Ten rok w Wiadomościach24 był dla mnie rokiem magicznym. W konkursie "Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku", w kategorii Kultura, zdobyłem 2 miejsce. Tu składam podziękowania wszystkim, którzy na mnie głosowali i utwierdzili mnie, że moje "artykułotwórstwo" ma sens.

Dziś, pisząc artykuł nr 200, pragnę złożyć gorące podziękowania całej Redakcji oraz życzliwym osobom zarejestrowanym w tym serwisie (nie zdecydowałem się na wymienieniem ich personalnie, gdyż ta lista byłaby bardzo długa). Dziękuję również tym, którzy zwracają mi uwagę na pewne niedociągnięcia - każdą konstruktywną krytykę głęboko analizuję i staram się wyciągać z niej wnioski. Moi Drodzy - Wasza serdeczność i pomoc są nieocenione. Za to wszystko jeszcze raz bardzo dziękuję.

Na zakończenie składam deklarację dotyczącą mojego dalszego zaangażowania w sumienną i rzetelną pracę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

Wszystkiego najlepszego;0

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wydaje się bowiem [...] że piszemy nie palcami, lecz całą swą osobą. Nerw, który zawiaduje piórem, okręca się wokół każdego włókna naszej istoty, przewleka przez serce, przenika wątrobę." Virginia Woolf
Powodzenia:-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam, gratuluję Tobie 200 artykułu. Wiem, że wkładasz dużo serca w to co piszesz i to mi się w Twojej osobie bardzo podoba. To zaangażowanie jest godne naśladowania :)

Życzę Ci dalszych sukcesów dziennikarskich i oczywiście zapraszam do Sieradza na PIWO :)

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie gratuluję. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie!.
Ode mnie dyplom za aktywność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiele zapału i poczytności kolejnych tekstów życzę zatem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życzę zapału do pracy przy następnych setkach ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moja odpowiedź Adamie jest taka: cieszę się że masz w swoim dorobku 200 artykułów! Okręg Łudzki kulturalnie jest godny zainteresownia, toteż życzę Ci dalszych sukcesów na tej niwie.

Pozostaję jednak przy mojej "wolności słowa i wolnomyślicielstwa!" Dlatego zapewne sam 200 artykułów tutaj nie napiszę. Ubolewam również nad tym, iż prawica polityczna całą ławą - zwłaszcza teraz w okresie przed wyborami - w Wiadomościach 24. jest pilnie reprezentowana! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życzę kolejnych udanych setek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje. Następne "200" przed Tobą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.