Facebook Google+ Twitter

Mój 200. artykuł w serwisie - odrobina refleksji i podziękowań

Przed napisaniem kolejnego artykułu pozwoliłem sobie na chwilę refleksji. Ten tekst jest dwusetnym, który został napisany dla Wiadomości24.

Dyplom / Fot. Adam SęczkowskiWspółpracuję z serwisem Wiadomości24 od początku 2009 roku. Poznałem tu wiele fantastycznych osób, które pomagają przy tworzeniu artykułów, a często dobrym słowem i dobrą opinią utwierdzają mnie w moich działaniach.

Z wykształcenia jestem politologiem, ponadto ukończyłem studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim, kierunek: bankowość. W tygodniu zagłębiam się w zagadnienia bankowości i to jest moim podstawowym źródłem zarobkowania.

Wracając do profesji dziennikarza wspomnę, że początki były trudne i tylko dzięki kilku osobom z serwisu (zainteresowani wiedzą, o kim mówię), zostałem w Wiadomościach24. Po kilku miesiącach pisania dla serwisu, dzięki dostrzeżeniu przez redaktora naczelnego Wiadomości24 - Tomasza Kowalskiego (serdeczne podziękowania), miałem okazję pracować dla lokalnej gazety - Dziennik Łódzki. W serwisie zajmuję się przede wszystkim relacjonowaniem wybranych wydarzeń kulturalnych oraz sportowych, jakie mają miejsce na terenie Łodzi, a także przeprowadzaniem wywiadów z osobami ze świata "celebrities". Praca w Wiadomościach24 to dla mnie przygoda, ale również bezcenna lekcja życia.

Ten rok w Wiadomościach24 był dla mnie rokiem magicznym. W konkursie "Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku", w kategorii Kultura, zdobyłem 2 miejsce. Tu składam podziękowania wszystkim, którzy na mnie głosowali i utwierdzili mnie, że moje "artykułotwórstwo" ma sens.

Dziś, pisząc artykuł nr 200, pragnę złożyć gorące podziękowania całej Redakcji oraz życzliwym osobom zarejestrowanym w tym serwisie (nie zdecydowałem się na wymienieniem ich personalnie, gdyż ta lista byłaby bardzo długa). Dziękuję również tym, którzy zwracają mi uwagę na pewne niedociągnięcia - każdą konstruktywną krytykę głęboko analizuję i staram się wyciągać z niej wnioski. Moi Drodzy - Wasza serdeczność i pomoc są nieocenione. Za to wszystko jeszcze raz bardzo dziękuję.

Na zakończenie składam deklarację dotyczącą mojego dalszego zaangażowania w sumienną i rzetelną pracę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

Wszystkiego najlepszego;0

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wydaje się bowiem [...] że piszemy nie palcami, lecz całą swą osobą. Nerw, który zawiaduje piórem, okręca się wokół każdego włókna naszej istoty, przewleka przez serce, przenika wątrobę." Virginia Woolf
Powodzenia:-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam, gratuluję Tobie 200 artykułu. Wiem, że wkładasz dużo serca w to co piszesz i to mi się w Twojej osobie bardzo podoba. To zaangażowanie jest godne naśladowania :)

Życzę Ci dalszych sukcesów dziennikarskich i oczywiście zapraszam do Sieradza na PIWO :)

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie gratuluję. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie!.
Ode mnie dyplom za aktywność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiele zapału i poczytności kolejnych tekstów życzę zatem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życzę zapału do pracy przy następnych setkach ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moja odpowiedź Adamie jest taka: cieszę się że masz w swoim dorobku 200 artykułów! Okręg Łudzki kulturalnie jest godny zainteresownia, toteż życzę Ci dalszych sukcesów na tej niwie.

Pozostaję jednak przy mojej "wolności słowa i wolnomyślicielstwa!" Dlatego zapewne sam 200 artykułów tutaj nie napiszę. Ubolewam również nad tym, iż prawica polityczna całą ławą - zwłaszcza teraz w okresie przed wyborami - w Wiadomościach 24. jest pilnie reprezentowana! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życzę kolejnych udanych setek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje. Następne "200" przed Tobą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.