Facebook Google+ Twitter

Mój lekarz jest bardzo oryginalny

Chirurg, z którym miałam bliskie spotkania wielokrotnie jest jedyny i niepowtarzalny. Jego diagnozy to kosmiczne dywagacje na temat... co Pani dolega!

Moje bliskie spotkania z lekarzem specjalistą w dziedzinie chirurgii to mieszanka wybuchowa. Od przygnębienia do euforii, od łez smutku do łez szczęścia...i wszystko to podczas jednej wizyty. Jak to przeżyć? No cóż, na każde słowo pana doktora biorę poprawkę i jakoś daję radę.

Od jakiegoś czasu cierpię na ból w okolicy "żeberek", który się pojawia i znika niczym kamfora. Przy okazji tego bólu pojawia się jakaś dziwaczna wypukłość, która potem znika.. Pierwsza diagnoza... Pani przyjdzie jak Pani wyjdzie ta "gula"! Jak mam przyjśc dokładnie wtedy, panie doktorze, kiedy to się zaraz chowa?
Noo, może Pani utrafi! Myślałam, że mnie trafi coś za chwilę. Pan doktor w tym czasie coś smarował w kajecie i uśmiechał sie pod wąsem.

No tak pacjent załamany, zero pomocy a ten rozradowanany, jakby w totka trafił. Nagle , spojrzał na mnie a właściwie to mnie zlustrował i mówi: Wie pani, to co wyłazi i się chowa to nic, ja widzę że ma Pani gorszy problem! Wybałuszyłam oczy i słucham z otwarta buzią. - Będziemy wycinać! Co? - pytam. - Ten torbiel z ręki - zabrzmiała wyrocznia.

Hm, z ręką to ja tu nie przyszłam a tym bardziej na wycinanie. Czekam aż lekarz postawi diagnozę. Dowiedziałam się, że mam torbiel i trzeba to usunąć Potem pan doktor obejrzał moje pieprzyki i znamiona, kolano i narośl za uchem. Czułam się jak wrak człowieka a ten ciągle coś mi proponował by "naprawić"!

Z tych nerwów chyba, wyszło mi to, co powinno wyjść.Jakaż radość zagościła na twarzy lekarza jakby złapał wiatr w żagle. Zabrał się do oglądania i stwierdził... przepuklina żebrowa. Normalnie geniusz z niego, ale ile zdrowia kosztują mnie wizyty, to ja sama tylko wiem. Pozdrawiam pana, panie doktorze i proszę mnie już nie straszyć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.