Facebook Google+ Twitter

Mój pomysł na bezpieczne ferie

To hasło konkursu na nadchodzące ferie zimowe, którego podsumowanie odbyło się 10 lutego 2012 r. w Ośrodku Kultury w Nowym Tomyślu.

Sławomir Mikułko, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Pani Ania oraz J.B. Dominika R., Filip K.,Kamilka.L. / Fot. BartkowiakOrganizatorami tego konkursu byli: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu przy współudziale Starostwa Powiatowego, Nowotomyskiego Ośrodka Kultury, PCK. Bezpieczne ferie to ważne zadanie dla dorosłych i samych dzieci. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Laureatom serdecznie gratulujemy zajęcia czołowych miejsc. Z rąk komendanta policji mł. insp. Zbigniewa Borowczyka w asyście przedstawicieli władz powiatu nowotomyskiego wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkości. Wszyscy z zaciekawieniem i uwagą obejrzeli wystawę prac. Życzę wam dużo pomysłów i bezpiecznych ferii, z których powrócicie wypoczęci, a co najważniejsze, bez urazów i kontuzji.

zobacz zdjęcia


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Tadziu, państwo niech prowadzi ustawy samoregulacji życia społecznego i nie wcina się tam, gdzie nie powinno. Takie niańczenie narodu polskiego mieliśmy przez 60 lat! Ale to było w warunkach katastrofalnego zniszczenia wszelkich zasobów! Ponad 70% wsi miała dachy kryte słomą! dzisiaj trzeba inaczej podejść do tematu a upierdliwy stary pryk sejmowy nigdy tego nie zrozumie! Jak może zrozumieć młode pokolenie, skoro myślenie diametralnie jest różne?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci" Prawdę prawisz Piotrek. Przy każdej okazji napominam o edukacji, do trzeba tę młodą skorupkę nawilżać sokami płynącymi z "drzewa dobrego i złego" Młody organizm, jak młode drzewko trzeba zasilać słowem i fizycznym przykładem. Społecznicy wszystkich zabiegów nie są w stanie udźwignąć. Państwo, Państwo musi większą wagę przykładac do kształtowania postaw naszych latorośli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci." Bardzo ważny element w życiu społecznym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek
  • Marek
  • 22.02.2012 17:48

Teraz to chyba wszystkie dzieci chcą być policjantami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomek
  • Tomek
  • 22.02.2012 17:02

Świetny pomysł. Dzieci napewno się cieszyły.Pani Justyno ! Bardzo dobrze, że od młodych lat pani im to wpaja. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Edukacja poprzez konkurs, dzieci bardziej to zapamiętają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jak przyłożymy się do konkursu, to i czegoś nowego się dowiemy, a niekiedy i nauczymy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Justynko! - Warto promować takie poczynania. Gratuluję pomysłu i wykonania organizatorom konkursu. Coraz mniej społeczników, zdaję się w narodzie, takich którzy działając na rzecz poprawy bezpieczeństwa i współżycia - nie liczą na wynagrodzenia. Powodzenia, pożycz organizatorom, w kolejnej ich działalności, od W24, myślę że "derekcja" nasza się nie pogniewa, jeśli to zrobisz w jej imieniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.