Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27482 miejsce

Mój portal - moja pasja

Normalna 47-letnia baba, pracująca zawodowo, po pracy relaksuje się spacerem z mężem, pieskiem lub wnukiem, bo i takie przypadki się zdarzają. Normalna, czyli nie ja! Ja relaksuję się przy komputerze!

Mój profil na portalu / Fot. Jadwiga PalińskaJuż słyszę ten śmiech - jakaś wariatka?! Raczej nie, zresztą u specjalisty z tym problemem jeszcze nie byłam, ale... to raczej normalne nie jest.

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi bez względu na ich wiek, wykształcenie czy stan zdrowia. Każdy człowiek jest dla mnie potencjalnym rozmówcą. Ktoś pomyśli – psycholog od siedmiu boleści - nie! Zwykła sprzątaczka, która przez przypadek kliknęła w jakiś link podczas szukania w sieci informacji na temat uprawnień dla osób niepełnosprawnych. Gdzieś omsknął mi się palec i wyskoczyła strona portalu dla osób niepełnosprawnych. Długo się nie zastanawiałam - jestem z tych osób, które rejestrują się na portalu od ręki i wchodzą w jego życie od zaraz.

"Pobiegałam" po portalu i doszłam do wniosku, że trzeba trochę podokuczać, żeby nudno nie było, a talent do tego mam nadzwyczajny, ot taki ze mnie "diabełek portalowy". Długo nie musiałam czekać. Po kilku dniach znalazło się jeszcze kilka osób, które tchnęły w witrynę życie. Ten portal to ludzie, tworzy go każdy kto ma jakieś pomysły i oczekiwania. Co jakiś czas powstają nowe grupy tematyczne, w których można się spotykać i pokonwersować na różne tematy. Czasem są to sprawy poważne, czasem wymagają włączenia poczucia humoru, no cóż - samo życie!

O monotonii nie może być mowy, bo - jak w życiu - zdarzają się różne sytuacje, których nie da się przewidzieć. Najważniejsze, że znajdzie się zawsze ktoś, kto potrafi wysłuchać, doradzić, pomóc czy porozmawiać "pół żartem pół serio”, gdy akurat jest taka potrzeba. Zaglądają do nas różni ludzie, z różnymi pomysłami, które przychodzą im do głowy, a właśnie o to chodzi, bo w ten sposób ludzie się poznają, nawiązują nowe znajomości i bawią się najlepiej jak potrafią. Portal jest dla wszystkich: niepełnosprawnych, ich rodziny oraz przyjaciół.

Ja - zwykła sprzątaczka - z niezrozumiałych dla mnie powodów, zostałam zaproszona do administrowania tą witryną. Dziwne to trochę, ale prawdziwe! Mam nadzieję, że choć trochę kogoś zainteresowałam i jeden z ciekawości, a inny dla zabawy zaglądnie na tę stronę i znajdzie coś, co go zainteresuje. Może w najbliższym otoczeniu jest osoba potrzebująca kontaktu z drugim człowiekiem?

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: portal


Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Magdalena USA @

Dziękuję Magdalena, już tak mam. Mówią, że po tatusiu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Magdalena USA
 • Magdalena USA
 • 22.08.2012 17:13

To jest fantastyczne, mam na mysli dowcipny jezyk Jadwigi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadwiga Kowalczyk @

Dziękuję Pani Jadwigo za miłe słowa. Chyba faktycznie jestem nienormalną sprzątaczką :))
Ale tego się już nie da leczyć :)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadwigo - nosisz imię sponiewierane na tym portalu na wszelkie mozliwe sposoby i przynoszące zasadniczo zyciowe trudności pod każdym względem; - Ty nie udaj "normalnej sprzątaczki" bo jesteś od góry do dołu sprzątaczką nienormalną. Wyższej Szkoły Sprzątaczkowej w naszym kraju nie ma, a Ty załapałaś nieuleczalnego wirusa typu internetus pasionatus; przy okazji wylazło szydło z worka, czyli tekst z klawiatury -
tak trzymaj i ciesz się pisaniem ile możesz; i obyś nigdy nie podpadła idiotentrollowi, który Ci życie zatruje.

http://www.wrozenie24.com/imiona/jadwiga/
http://superstarsi.pl/imiennik/imie/jadwiga/

Wierzyć, nie wierzyć - poczytać można.
:) Pozdrawiam - Teżjadwiga

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mariusz
 • Mariusz
 • 28.05.2012 16:50

Cała moja żona :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paulina
 • Paulina
 • 25.05.2012 20:26

I to jest piękne - robić coś dla innych czerpiąc z tego satysfakcję i radość :) Oby tak dalej!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ilona
 • Ilona
 • 25.05.2012 20:18

I tak należy podchodzić do sprawy. Ludzie przede wszystkim! Zwykła rozmowa czasem daje więcej niż może się wydawać... Tak trzymaj!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki serdeczne za miłe słowa. Uwielbiam to, co robię i sprawia mi to ogromną satysfakcję :))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek
 • Mirek
 • 24.05.2012 14:00

Gratuluję podejścia do życia, dzięki tak pogodnym ludziom jaką jest Jagoda, można mieć przekonanie, że w dzisiejszym skomercjalizowanym świecie są jeszcze ludzie, którym się chce więcej i robią to bezinteresownie dla innych. Świetnie napisany artykuł. Tak trzymaj.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KP
 • KP
 • 23.05.2012 17:29

Nie jest zły, ale stać Cię na więcej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.