Facebook Google+ Twitter

Mój rok w Wiadomościach24.pl

Podsumować rok z Wiadomościami24.pl to jak opowiedzieć dawno nie widzianemu znajomemu z podstawówki co się z nami działo przez ostatnie lata - nie da się tego zrobić nie zapominając o czymś, nie przekręcając niektórych faktów.

 / Fot. Krzysztof OstanówkoW pamięć najlepiej zapadły mi dwa wydarzenia, do których przygotowywaliśmy się w sumie i w zasadzie cały rok.

W mijającym roku po raz pierwszy uczestniczyłam w organizacji konkursu na Dziennikarza Obywatelskiego, Blogera i Działacza Obywatelskiego Roku. Z przygotowań do konkursu pamiętam jak siedziałam w weekend na Domaniewskiej i "modziłam" materiały dla mediów.

Aby ułatwić sobie pracę, rozłożyłam prawie 100 czerwonych teczek na wykładzinie w naszym open spejsie i skakałam między nimi, obdzielając je po równo kartkami wypluwanymi przez drukarkę (z odgłosów, jakie wydawały wypalane płytki [100] z danymi kandydatów można było stworzyć sesję muzyki techno, ale wtedy na to nie wpadałam).

Z samej gali pamiętam jak w kółko powtarzałam sobie w głowie cztery linijki mojego tekstu - kandydatów do nagrody Blogera Roku (aby ostatecznie i tak wyczytać ich z kartki aby niczego nie pomylić). Pamiętam też, że Krzysiek Ostanówko przyjechał z synkiem (i obaj mieli "migające" przypinki wpięte w koszulki); fotografowałam się z Piotrkiem Andrzejakiem (który odmówił wypicia szampana bo był autem); uścisnęłam rękę Adama Fidusiewicza (bez komentarza ;) i zjadałam z Agnieszką największy obiad w życiu (głodówa od rana).

No i oczywiście cieszyłam się ze wszystkim zwycięzcami! 7 stycznia rusza kolejna edycja konkursu - zachęcam do wzięcia udziału bo to naprawdę fajna sprawa!

W maju wystartował nowy wygląd serwisu. Dla mnie zmiany zaczęły się od prawdziwej bomby. Przyszłam na godz. 7 do pracy i okazało się, że zniknęło moje zdjęcie z profilu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dokładam się do najlepszych życzeń. Cieszę się Waszą obecnością. Życzą Wam i sobie by trwała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielu, wielu - takich lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasiu, Tobie również należą się podziękowania! :)
Rok 2010, nie wątpię, że też będzie udany.
Najlepszego!

Komentarz został ukrytyrozwiń

... idzie Nowy Rok, jeszcze mały tylko mały krok i będziemy starsi o rok... :-(

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.