Facebook Google+ Twitter

Moja majówka w Drawsku Pomorskim

W tym roku na majówkę wybrałem się w okolicę Drawska Pomorskiego. Było ciepło, temperatura dochodziła do 20 stopni. Zapraszam do galerii.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Majówka. Fot. Mateusz Młynek
Majówka. Fot. Mateusz Młynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Przepraszam. Aspirant.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cały czas zastanawiam się co wybrać policję czy wojsko? I tak po dłuższych namysłach stwierdziłem jednak że chyba pójdę do wojska bo tam popełniają mniej pomyłek. A jak już to tylko jedną . A chorąży zawsze zdąży .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znasz takie powiedzenie -"Co wolno wojewodzie, to nie Tobie mały..." Co do gróźb karalnych, no cóż, przez 17 lat dokładnie poznałem ich definicję, stojąc po właściwej stronie prawa. Twój młody wiek nie usprawiedliwia chamskiego tekstu, mój wiek to przywilej zdobytego bagażu życiowego, ale nie przejmuj się, życie przed Tobą, ze wszystkimi jego konsekwencjami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Jestem jeszcze młodym człowiekiem lecz jednak myślę że to co jest napisane powyżej to są groźby karalne. Myślę również że to co napisałem jest mniej obrażające niż obraza MODERATORÓW którzy niby moderują po pijaku /komentarz / - link

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Zazdrość czy coś?!" - Nie pochlebiaj sobie. Wszystkiego chłopczyku czego mogę Ci zazdrościć, to Twój wiek. Daruj sobie teksty o deszczyku padającym na główki, i zachowaj je dla rówieśników. Uważaj także, aby Ci ktoś rajtuzów nie przetrzepał w Poznaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zazdrość czy coś ?! Deszczyk padał na główki ? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przygotowanie do nurkowania, a potem po prostu majówka, majówka, majówka, majówka, majówka i plan nurkowania i majówka, majówka, majówka, majówka, majówka. Mistrzowska fotorelacja. Aha, zapomniałbym - Pan Dawid przygotowuje się do skoku, mam nadzieję, że udało mu się bezpiecznie wypłynąć na majówkę, majówkę, majówkę, majówkę, majówkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 05.05.2010 19:25

Piękna zieleń rosnących kwiatów, Piękna woda, mała fala, łabędź, Mech- po prostu aż mnie zatkało z wrażenia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.