Facebook Google+ Twitter

Moja nagroda w konkursie radiowym

Wakacyjna przygoda z konkursem w Radiu Zachód trwała od początku wakacji i zakończyła się siedmiodniowym pobytem dla dwóch osób w Szklarskiej Porębie.

Bardzo lubię brać udział w konkursach organizowanych przez Radio Zachód z Zielonej Góry, ich ciekawe tematy - "Perły Ziemi Lubuskiej", "Przysłowia", "Wady postawy" czy też tematy związane z niepodległością Polski. Nie wspomnę o atrakcyjnych nagrodach. To wciąga i kusi. Tematy konkursu ciekawe, bo można zyskać wiele wiadomości na poszczególne tamaty. Nagrodami są książki, albumy, okolicznościowe dwuzłotówki, dziesięciozłotówki, koszulki.
Można było wygrać telefon komórkowy czy tak jak w moim przypadku pobyt na ziemi lubuskiej i pobyt w Szklarskiej Porębie. Nieraz nie mogę się oprzeć pokusie, tak było i w wakacje. Chociaż to już czas poza nami, to moją wygraną zrealizowałam dopiero teraz. Zacznę od początku. Na początku wakacji w moim ulubionym radiu ogłoszono konkurs.
Stadnina koni w Bronkowie / Fot. Dorota Michalczak
Nagrody kuszące, bo co tydzień jedna osoba wygrywała dwudobowy pobyt w ośrodku agroturystycznym w województwie lubuskim. Finałem całego konkursu jest siedmiodniowy pobyt w Szklarskiej Porębie dla dwóch osób, oraz tygodniowy pobyt dla całej rodziny w Karpaczu.

Żeby wygrać jedną z głównych nagród trzeba było wcześniej się zakwalifikować do finału. Przystąpiły do niego osoby, które wcześniej wygrały dwudniowe pobyty na ziemi lubuskiej. Dla mnie było to bardzo kuszące, ponieważ pochodzę z Wielkopolski i nie znam sąsiedniego województwa.

Zatem trzeba było się zmobilizować i w danym tygodniu odpowiedzieć sms-owo na zadawane codziennie pytanie z różnej dziedziny. W każdą sobotę była rozgrywka pomiędzy osobami, które miały największą równą ilość poprawnych odpowiedzi. Czekanie na sobotnią rozgrywkę było gorące. Okazało się, że w pierwszym tygodniu najwięcej poprawnych odpowiedzi udzieliły tylko dwie osoby. Ja i pani Ania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zachęcam do udziłu w konkursach to doskonały sprawdzian swoich wiadomości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje gratulacje!
Ciekawie opisla Pani swoją przygodę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.