Facebook Google+ Twitter

Moja nagroda w konkursie radiowym

Wakacyjna przygoda z konkursem w Radiu Zachód trwała od początku wakacji i zakończyła się siedmiodniowym pobytem dla dwóch osób w Szklarskiej Porębie.

Bardzo lubię brać udział w konkursach organizowanych przez Radio Zachód z Zielonej Góry, ich ciekawe tematy - "Perły Ziemi Lubuskiej", "Przysłowia", "Wady postawy" czy też tematy związane z niepodległością Polski. Nie wspomnę o atrakcyjnych nagrodach. To wciąga i kusi. Tematy konkursu ciekawe, bo można zyskać wiele wiadomości na poszczególne tamaty. Nagrodami są książki, albumy, okolicznościowe dwuzłotówki, dziesięciozłotówki, koszulki.
Można było wygrać telefon komórkowy czy tak jak w moim przypadku pobyt na ziemi lubuskiej i pobyt w Szklarskiej Porębie. Nieraz nie mogę się oprzeć pokusie, tak było i w wakacje. Chociaż to już czas poza nami, to moją wygraną zrealizowałam dopiero teraz. Zacznę od początku. Na początku wakacji w moim ulubionym radiu ogłoszono konkurs.
Stadnina koni w Bronkowie / Fot. Dorota Michalczak
Nagrody kuszące, bo co tydzień jedna osoba wygrywała dwudobowy pobyt w ośrodku agroturystycznym w województwie lubuskim. Finałem całego konkursu jest siedmiodniowy pobyt w Szklarskiej Porębie dla dwóch osób, oraz tygodniowy pobyt dla całej rodziny w Karpaczu.

Żeby wygrać jedną z głównych nagród trzeba było wcześniej się zakwalifikować do finału. Przystąpiły do niego osoby, które wcześniej wygrały dwudniowe pobyty na ziemi lubuskiej. Dla mnie było to bardzo kuszące, ponieważ pochodzę z Wielkopolski i nie znam sąsiedniego województwa.

Zatem trzeba było się zmobilizować i w danym tygodniu odpowiedzieć sms-owo na zadawane codziennie pytanie z różnej dziedziny. W każdą sobotę była rozgrywka pomiędzy osobami, które miały największą równą ilość poprawnych odpowiedzi. Czekanie na sobotnią rozgrywkę było gorące. Okazało się, że w pierwszym tygodniu najwięcej poprawnych odpowiedzi udzieliły tylko dwie osoby. Ja i pani Ania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zachęcam do udziłu w konkursach to doskonały sprawdzian swoich wiadomości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje gratulacje!
Ciekawie opisla Pani swoją przygodę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.