Facebook Google+ Twitter

Moja przyjaciółka - wampirzyca

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-10-24 17:57

12-letni Oskar jest wrażliwym, nieco bojaźliwym chłopcem, prześladowanym przez silniejszych kolegów z klasy. Nie potrafi im się przeciwstawić. Marzy o prawdziwym przyjacielu. Życzenie to wydaje się spełnić, gdy Oskar spotyka rówieśniczkę, która wprowadza się wraz ze swoim ojcem do mieszkania obok. Blada i zawsze poważna Eli wychodzi tylko w nocy i wydaje się, że nie przeszkadzają jej wcale mroźne temperatury.

Kadr z filmu / Fot. materiały prasoweWraz z pojawieniem się dziewczynki, w okolicy wydarza się seria niewytłumaczalnych zniknięć i zabójstw… Jeden z mężczyzn umiera przywiązany do drzewa, inny zamarza w pobliskim jeziorze, a do szpitala trafia kobieta ukąszona w szyję… Krew jest wspólnym mianownikiem tych zdarzeń – a zamkniętego w sobie chłopca, wydają się one fascynować. Potrwa to dopóki Oskar nie odkryje, że Eli jest… wampirem. Do tego czasu między chłopcem i dziewczynką rozkwitać będzie dziecięca miłość. To Eli da przyjacielowi siłę, by walczył ze swoimi szkolnymi prześladowcami.

Oskar coraz bardziej świadom tragicznego i nieludzkiego wymiaru osobowości Eli, nie będzie w stanie jej jednak porzucić. Zamrożona na zawsze w ciele 12-latki, z rozkwitającymi uczuciami i mieszanymi emocjami dorastającej dziewczyny Eli wie, że aby żyć, musi nadal czerpać siłę z innych. Ale gdy Oskar stanie nagle twarzą w twarz z niebezpieczeństwem, Eli zrobi wszystko, by za wszelką cenę go obronić…

Wiadomości24.pl są patronem filmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.