Facebook Google+ Twitter

"Moja sportowa Praga" - konkurs fotograficzny

Do 23 marca można wziąć udział w konkursie fotograficznym. Najlepsze prace zostaną wystawione w Centrum Handlowym Wileńska w Warszawie.

Praga kojarzona jest głównie jako najgorsza i najniebezpieczniejsza dzielnica w Warszawie, w której nic się nie dzieje. Jest to, na szczęście, tylko stereotyp. Niewielu jednak potrafi dostrzec jej urok. Jest to między innymi dobre miejsce do uprawiania sportu. m.in. dlatego powstał konkurs fotograficzny o sportowej Pradze, który ma na celu ukazanie sportowego charakteru Pragi oraz upowszechnianie i popularyzacje fotografii jako dziedziny sztuki.

Konkurs dzieli się na dwa etapy. W pierwszym z nich (do 23 marca), uczestnicy wysyłają zdjęcia związane ze sportem na Pradze. W drugim etapie, który odbędzie się 16 kwietnia podczas III Biegu Dookoła ZOO, 20 szczęśliwców, których zdjęcia zostaną zaprezentowane w Centrum Handlowym Wileńska, zostanie wyłoniona trójka finalistów, na podstawie zdjęć zrobionych podczas Biegu w Ogrodzie Zoologicznym. Zostaną one zaprezentowane podczas drugiej wystawy w CH Warszawa-Wileńska w dniach 20 kwietnia - 8 maja 2011r.

Nagrodą za zajęcie 1. i 2. miejsca jest voucher na czteromiesięczny kurs fotografii tradycyjnej i cyfrowej w Warszawskiej Szkole Fotografii, a za zajęcie 3. miejsca, voucher na dwumiesięczny kurs podstaw fotografii w Warszawskiej Szkole Fotografii. Nagrodą dla 20 finalistów Konkursu jest zaprezentowanie wybranych przez Jury ich zdjęć podczas dwóch wystaw w CH Warszawa -Wileńska pt. „Moja sportowa Praga”.

Zdjęcia należy przesyłać na adres foto@biegzoo.pl do 23 marca.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 16 kwietnia 2011 r. podczas Biegu Dookoła ZOO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.