Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

40209 miejsce

"Moja Wola", czyli nieznany świat wokół nas

14 października o godz. 21.50 w HBO odbędzie się premiera filmu dokumentalnego "Moja Wola", który jest debiutem reżyserskim Bartosza M. Kowalskiego.

 / Fot. Ewa Krzysiak "Moja Wola" to historia ubogiego chłopaka, który wspierany przez przyjaciela spełnia swoje życiowe marzenie. Chciałem podpatrzeć podróż "od zera do bohatera”. Najistotniejsze było dla mnie ukazanie uczuć głównych bohaterów, ich najbardziej intymnych emocji. Chciałem, by widz się do tych chłopaków zbliżył, poznał ich i zrozumiał - powiedział Bartosz M. Kowalski, reżyser filmu.

Tytuł jest miejscem akcji filmu (Wola - dzielnica Warszawy) i zarazem symbolicznym wyrazem determinacji dwójki przyjaciół, którzy mimo braku perspektyw starają się godnie żyć.

Premiera filmu "Moja Wola" odbędzie się 14 października o godz.21.50 w HBO. Kto nie będzie miał możliwości obejrzeć go tego dnia może liczyć na powtórki
30 października o godz. 12.35, a także w HBO2 - 17 października o godz. 22.00, 19 października o godz. 16.00 oraz 25 października o godz. 11.55. Film dostępny będzie również w HBO GO od 14 października oraz w HBO od15 października.

Film powstał we współpracy ze Studiem Munka. Zdjęcia wykonał Mateusz Skalski, a muzykę stworzył Angelo Badalamenti.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Polecam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chętnie obejrzę ten film.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.