Facebook Google+ Twitter

Moje 3 grosze jakie wrzuciłem do tego serwisu

Wczoraj uzmysłowiłem sobie, że w serwisie stuknęły właśnie moje pierwsze urodziny. Z tej okazji postanowiłem podzielić się z użytkownikami swoimi przemyśleniami. Wszak każdy uczy się całe życie.....

Pierwszy rok minął dokładnie 2 sierpnia. Kiedy w 2008 roku wieczorem wstawiałem pierwsze zdjęcia do portalu nie wiedziałem jeszcze co mnie spotka. Czy posypie się krytyka, czy moje zdjęcia są warte pokazania, czy ja zwykły pasjonat fotografii mogę się pokazać w serwisie informacyjnym?

Rozdział pierwszy "Początek"

2 sierpnia 2008 o godzinie 7:20 powstała moja pierwsza galeria z klatkami z Powstania Warszawskiego. Już tego samego dnia o 10 rano pojawił się pierwszy plus od Piotra Galasa i Łukasza Zawadzkiego, którzy pokazali mi błędy (np. za duży kontrast na zdjęciach), ale koniec końców zdjęcia otrzymały wtedy akceptację. Byłem tym faktem niezmiernie nakręcony i chciałem dalej robić zdjęcia i pokazywać je w serwisie. Wszak skoro dostałem taką możliwość czemu z niej nie korzystać. Jest redakcja, są ludzie gotowi mi pomóc i jest to co najważniejsze pasja... Zakręcony jak mały motorek postanowiłem sobie, że od teraz będę robił zdjęcia. Nie wiem czy postanowiłem dobrze, czas pokaże, ale wiedziałem jedno: to dopiero pierwszy rozdział. Postanowiłem kierować się zasadą "Media to my (wy)". Zbliżał się wielki dzień... zamknięcia Stadionu X-lecia i zawody Red Bull X-fighters Super Sesion.

Rozdział drugi "Akredytacja?

Tego dnia wszystko było dopięte na 100 proc. Pojechałem na stadion robić zdjęcia.Niestety, okazało się że młody adept sztuki dziennikarskiej nie wiedział, iż potrzebne jest pozwolenie organizatorów. Nie można było wejść w żaden mi znany i nieznany sposób. Z pomocą przyszli przyjaciele z redakcji fotograficznej, którzy wzięli mnie pod swoje skrzydła, dając mi jedyną okazję na zrobienie kilku strzałów. Nie było niestety możliwości pojawienia się na samej imprezie, więc nie naciskając zrobiliśmy tylko sesję treningową, która i tak okazała się bardzo ekscytująca dla wszystkich zebranych gości. Tego dnia już wiedziałem, że jeśli trzeba redakcja pomoże i że zawsze gdy jest jakaś impreza potrzebna nam jest akredytacja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Mimo wszystko Adamie pisanie nie jest moją mocną stroną. Jak widzisz mam tylko parę tekstów. Dzięki wszystkim za życzenia. Mam nadzieje że jeszcze stuknie mi trochę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mi idzie ciężko ale podobno nieodrazu Kraków zbudowano

Komentarz został ukrytyrozwiń

PPS Moje pierwsze "urodziny" minęły w czerwcu. W serwisie jestem od 2006 i wtedy próbowałem dodać dwa albo trzy materiały ale nie wyszło. Pierwszy materiał, galerię dodałem w czerwcu 2008. Heh pamiętam nawet który redaktor mi wtedy wymodził (jeśli poprawnie używam tego słowa) albo mówiąc inaczej zaakceptował ten materiał - Kasia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze jest opisywać różne rzeczy bo tyle rzeczy pozostaje nie opisanych i nie zrobionych.

PS nie pisz, że pisanie nie jest Twoją mocną stroną. Niejako modelujesz to co napisze komentujący. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"...gdzie dyżurny nie odmówi nam nigdy pomocy, a nieraz poczęstuję kawą i herbatą." - czyli kawą i herbatą nie zawsze częstują? ;)

Moje gratulacje i najlepsze życzenia z okazji "wiadomościowych urodzin". Ja za swoimi pierwszymi urodzinami muszę jeszcze kilka miesięcy poczekać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.