Facebook Google+ Twitter

Moje London Eye

Turyści: w jednej ręce aparat cyfrowy lub wymiennie amatorska kamera wideo, w drugiej mapa. Przyjechali podziwiać Big Bena, Westminster, kątem oka spoglądają na katedrę St Paul’s, zahaczają wcześniej o Buckingham Palace.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wieczorem obowiązkowo czeka ich wizyta w Madame Tussaud's, a nocą zabawa do białego rana w jednym z popularnych londyńskich klubów. Ja po ciężkiej pracy też zamieniam się w turystę. Ja jednak wybieram deptak. Fot. Marcin Jania
Wieczorem obowiązkowo czeka ich wizyta w Madame Tussaud's, a nocą zabawa do białego rana w jednym z popularnych londyńskich klubów. Ja po ciężkiej pracy też zamieniam się w turystę. Ja jednak wybieram deptak. Fot. Marcin Jania

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

galernicy...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • A B
  • 17.04.2008 12:40

(+) Jetsem pełen podziwu dla Pana spostrzegawczości. Łatwo w miejskim świecie znaleźć monotonię i banał - trudniej coś oryginalnego. Ma pan dar obserwacji, który bardzo się przydaje w pracy fotografa, toteż efekt Pana poczynań reporterskich należy ocenić bardzo wysoko. Brawo! A tak na marginesie: czy warto rozstrząsać na tych łamach, ile kosztuje wynajęcie leżaka w Londynie? Każdy światowy człowiek z pewnością to wie, a jeżeli nie wie - to dowie się na miejscu. Łączę pozdrowienia dla całej rodziny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Milamilo - w tym wypadku ilość treści odpowiada akurat oryginalnej wersji, chodzi mi głównie o sam przekaz i użycie niektórych słów w poszczególnych zdaniach (jest w nich nieco dziwnych zmian, ale trudno).

Michał - zdjęcie fontanny robione było w okolicach południa, ale w tygodniu. I oczywiście masz rację z tym 1 funtem ;) Nie wiem skąd te 2 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Eroll napisał a nie erol- przepraszam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

erol pisze: Muszę jednak przyznać, że po raz kolejny nie spodobały mi się zmiany w treści po moderacji.
Ja tez nie rozumiem po co tyle pisać pod zdjęciami?
Też mi sie nie podobają czasem podpisy pod moimi foto - tytuł był krótki "rower już przygotowany do wiosennej wyprawy" a pod zdjęciem dopisano to co widać na zdjęciu, tylko po co?

Komentarz został ukrytyrozwiń

PS. A o jakiej porze dnia na fontannie Diany tak mało ludzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tego co pamiętam to godzina leżenia kosztuje tylko 1 funt :)
Oczywiście +

Komentarz został ukrytyrozwiń

dobree:D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyjemność w postaci leżenia kosztuje bodajże 2 funty. A leżaki stoją luzem, myślę, że tylko na noc je zabierają :) Mają specjalnych dozorców ;) Polacy chyba ich nie kradną i nie zabijają także zwierząt, bo zarówno leżaków jak i wiewiórek pełno ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

no, ale i co?? Te leżaczki tam tak stoją? I żadni Polacy ich jeszcze nie ukradli...?? Hmm...
Sama sie niedługo wybieram do Londynu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.