Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1798 miejsce

Moje Wirtualne Miasto Łódź

Łódź zajęła pierwsze miejsce w konkursie Moje Wirtualne Miasto, zdobywając tym samym nagrodę główną o wartości 46 tys. zł. Kolejne miejsca zajęły Poznań i Ruda Śląska.

 / Fot. ScreenGłówną nagrodą jest wykonanie wirtualnego spaceru po mieście w ilości 500 panoram. Dodatkowo miasto Łódź otrzyma 1000 sztuk CD z wirtualnym spacerem do wykorzystania w celach promocyjnych.

Wirtualny spacer będzie miał podobną formę do tych, które prezentowane są na stronach typu Zumi, bądź Google Maps. Termin fotografowania przewidziany jest na miesiące letnie 2010 roku a postprodukcja samej prezentacji potrwa do trzech miesięcy po zakończeniu zdjęć. Prezentację będzie można obejrzeć na płytach CD, które otrzyma Urząd Miasta Łodzi, oraz na stronie organizatora konkursu - vtour.pl.

W pierwszej trójce zwycięzców, poza Łodzią, znalazły się Poznań (nagroda - 300 panoram) oraz Ruda Śląska (150 panoram). Pozostałe miejsca zajęły Wałbrzych, Ostrów Wielkopolski, Łapy i Piotrków Trybunalski.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie było zarejestrowanie miejscowości przez Urząd Miasta. Potem wszystko zależało już od internautów, ponieważ ilość oddanych głosów decydowała o miejscu w rankingu.

źródło: mojewirtualnemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.