Facebook Google+ Twitter

MOK Siedlce. Krzęcio jazzowo-poetycki

Pierwszego czerwca br./czwartek/ o godz. 19:00, w siedleckiej sali widowiskowej Podlasie, z artystycznym projektem „Poezja wszechczasów”, realizowanym w ramach Ogólnopolskiego Roku Rzeki Wisły 2017, wystąpi Darek Krzęcio.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiMłodemu multiinstrumentaliście z Łukowa, który łączy różne gatunki muzyki, nie ulega trendom i komercji towarzyszyć będą: Kacper Kardas – saksofon, Jakub Kardas – akordeon, Patrycja Kuśmierczyk – bas i Bartosz Pszczółkowski – perkusja.

Poetyckie strofy o królowej Polskich rzek usłyszymy w recytacji: Radosława Skwierczyńskiego, Martyny Jakubiuk, Pauliny  / Fot. MOK SiedlceNasiłowskiej, Dominiki Grochowskiej, Jakuba Marczuka, Jakuba Rodaka, Sebastiana Sawczuka, Natalii Hołubiec, Klaudii Pniewskiej, Rafała Mosieja oraz Pauli Leśniak.

Celem Roku Rzeki Wisły, przypomnijmy, jest uruchomienie energii i działań na wielu poziomach, ale również tworzenie trwałych efektów: projektów , cyklicznych działań i produktów turystycznych, kulturalnych i społecznych o charakterze lokalnym jak również w skali ogólnokrajowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.