Facebook Google+ Twitter

"Mole książkowe" mile widziane - poznańskie święto książki czas zacząć!

Młodzi miłośnicy książki mogą wybrać się na XI Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży. To również wspaniała okazja do zapoznania się z nowościami literackimi dla dzieci i młodzieży.

Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoW dniach od 3 do 5 lutego 2012 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbywają się XI Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży. W gronie wystawców będą czołowe polskie wydawnictwa, muzea i instytucje kultury.

Organizatorami przedsięwzięcia są między innymi: Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Centrum Kultury "Zamek" w Poznaniu.

"Pegazik" - główna nagroda Poznańskich Spotkań Targowych - Książka dla Dzieci i Młodzieży / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoTysiące wartościowych książek, spotkania z autorami, wydawcami i ilustratorami, premiery wydawnicze, warsztaty i zabawy dla dzieci, to tylko nieliczne atrakcje, które zostały przygotowane przez organizatorów targów.

Głównym celem tej niezwykle ciekawej imprezy jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i ich rodzin.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Albi
  • Albi
  • 12.04.2012 10:16

Tutuł jak nazwa księgarni www.ksiazkiczas.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.