Facebook Google+ Twitter

MON. Zajmował się informacją, teraz dezinformacją

Ministerstwo Obrony Narodowej na swoim profilu na Twitterze podało, że „zawieszony” rzecznik prasowy Bartłomiej Misiewicz zajmuje się analizą dezinformacji medialnych wymierzonych w bezpieczeństwo państwa.

 / Fot. Jerzy Kirzyński- On nigdy nie przestał pracować w gabinecie politycznym - przyznał minister MON Antoni Macierewicz. - Analizuje sytuację polityczną, ale przede wszystkim analizuje i przygotowuje analizy związane z zagrożeniami, jakie czasami widać w polskich mediach.

Minister zauważył, że czasami zdarza się mediom oczywiście jakimś bulwarowym, nie poważnym tytułom rezonować. - Mamy sygnały z różnych stron, że w mediach są także rezonanse obcych interesów.

Beata Perkowska, zastępca dyrektora Centrum Operacyjnego MON dodała, że Misiewicz monitoruje polskie i zagraniczne media.

- Jeżeli pan minister uznał, że na tym odcinku Bartłomiej Misiewicz spełni się doskonale i ma umiejętności i kwalifikacje ku temu, że sprosta zadaniom odkłamywania rzeczywistości, powiedziałabym medialnej, (...) to ja się z tego cieszę – przyznała Beata Mazurek, rzeczniczka PiS.

Jarosław Kaczyński we wcześniejszej rozmowie z Onetem stwierdził, że "sprawa Misiewicza była wpadką". Chodziło o umieszczeniu go w radzie nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. - W oczywisty sposób taka sytuacja nie powinna mieć miejsca - skomentował prezes PiS.

Minister Macierewicz wyrasta ponad prezesa?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.