Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22665 miejsce

Monika Gawlińska o Robercie Gawlińskim, Wilkach i Bitwie na Głosy

Chciałem rozmawiać z Robertem Gawlińskim, ale odebrała telefon jego żona. O tym, czego się od niej dowiedziałem w treści artykułu.

Robert Gawliński / Wilki / Fot. Karolina Markiewicz / WilkiRobert Gawliński od samego rana jest dzisiaj bardzo zajęty, jak mówi Monika Gawlińska. Ma próby, wieczorem bierze udział w „Bitwie na głosy”. Postanowiłem więc zamienić kilku słów z moim rozmówcą o celu, na jaki przeznaczy wygraną drużyna Roberta Gawlińskiego jeśli zwycięży.

Celem na jaki przeznaczona ma być wygrana jest ochrona wilków w Polsce wyjaśnia pani Monika. Kwota 100 tys. złotych ma być przeznaczona dla organizacji WWF, z którą Robert współpracuje już od kilku lat i pełni funkcję „honorowego ambasadora wilków”. Pieniądze zostaną przeznaczone na działania edukacyjne, oraz zakup ogrodzenia i psów pasterskich w rejonach, gdzie wilki chętnie korzystają z bazy pokarmowej hodowanej przez człowieka. Każda ulotka, każda prelekcja związana z akcją, to są koszty - wyjaśnia. Udział w programie, ma być kolejnym sygnałem da Polaków, że wilki w naszym kraju wymagają szczególnej troski. To Robert zaszczepił we mnie miłość do wilków, ale nie tylko do mnie. Podobne relacje wytworzyły się u fanów zespołu, którzy prowadzą kwesty i zbiórki oraz w różnoraki sposób przyczyniają się do budowania pozytywnych relacji człowiek - wilk.

Czytaj także: Grzybiarzu! Uważaj na Wilki/ Jest ich coraz więcej

Jeżeli chodzi o członków drużyny Roberta w „Bitwie na Głosy”, to są okropnie zajęci próbami, ale całkowicie popierają cel jaki przyświeca Robertowi. Planowane jest również spotkanie całej drużyny z przedstawicielami WWF.

Dziś o 20.30 Robert Gawliński wraz ze swoją drużyną weźmie udział w kolejnej „Bitwie”. Czy wilki będą mogły liczyć na wsparcie zależy wyłącznie od telewidzów i ilości oddanych głosów, zarówno dzisiaj jak i podczas kolejnych edycji programu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

wieslawa pul
  • wieslawa pul
  • 16.09.2012 15:08

wspaniały występ !!!!! jesteście najlepsi !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
fanka
  • fanka
  • 16.09.2012 14:57

Kocham Wilki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zajrzałem w drugi link. Bardzo ciekawe !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wilki są super, zarówno te na scenie link jak i te link dziko żyjące.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.