Facebook Google+ Twitter

Monika Kuźnicka - najpiękniejsza sąsiadka 2009

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2010-02-12 09:30

Zupełnie wyjątkowy prezent w przeddzień 21. urodzin dostała od "Expressu Ilustrowanego" Monika Kuźnicka z Konstantynowa Łódzkiego, która dzięki głosom zdobytym w plebiscycie Czytelników oraz po obradach jurorów zdobyła tytuł Miss z Sąsiedztwa 2009!

Monika Kuźnicka / Fot. http://express.lodz.pl/KLIKNIJ. ZDJĘCIA KANDYDATEK NA INTERNETOWĄ MISS.

Tegoroczne wybory miały dwa etapy. Decydujący o podziale tytułów i nagród finał poprzedziło głosowanie Czytelników, którzy spośród 48 ubiegłorocznych "Dziewczyn z sąsiedztwa" wyłonili dziesiątkę ich zdaniem najurodziwszych. Do redakcji napłynęło ponad 700 kuponów konkursowych, które drukowaliśmy w naszej gazecie. Do finału awansowało dziesięć dziewcząt, które zebrały najwięcej głosów (alfabetycznie): Paulina Czapnik, Anna Janota, Ewelina Kolenda, Monika Kuźnicka, Ewelina Matusiak, Iwona Paliwoda, Aneta Skiba, Monika Urzędowicz, Ewelina Wojda oraz Małgorzata Zielińska.

Obrady redakcyjnego jury zaowocowały werdyktem, który brzmi: pierwsze miejsce oraz tytuł Miss z Sąsiedztwa 2009 zdobyła Monika Kuźnicka. Miejsce drugie z przypisanym mu tytułem I Wicemiss przypadło Anecie Skibie. Na trzeciej pozycji, jako II Wicemiss, uplasowała się Monika Urzędowicz. Gratulujemy!

Równolegle z konkursem głównym na stronach naszego internetowego portalu lodz.naszemiasto.pl najpiękniejszą "Dziewczynę z sąsiedztwa" wybierali także internauci. W tej zabawie, zdobywając aż 3707 głosów, zwyciężyła Ewa Wierzbicka, która została Internetową Miss z Sąsiedztwa 2009.

Prezenty i upominki

Monika Kuźnicka za zdobycie tytułu Miss z Sąsiedztwa otrzyma 38-calowy telewizor LCD. Prezentem dla Anety Skiby, I wicemiss, jest zestaw kina domowego. II Wicemiss Monice Urzędowicz wręczymy w nagrodę przenośne DVD. Drobne upominki od redakcji mamy też dla całej dziesiątki finalistek konkursu, a dla Internetowej Miss z Sąsiedztwa - odtwarzacz MP4. Skromna uroczystość wręczenia nagród, na którą już dziś zapraszamy wszystkie wyróżnione dziewczęta, odbędzie się w redakcji "Expressu" w środę o godz. 17.

Czytaj więcej w serwisie http://express.lodz.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mają gust i głosujący i sąsiedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.