Facebook Google+ Twitter

Monika Olejnik obrońcą krzyża?

Tego jeszcze nie było. Dziennikarze mediów głównego nurtu, w tym Monika Olejnik, krytykują Jarosława Kaczyńskiego za to, że sprzeciwił się polskiemu Kościołowi.

Monika Olejnik podczas rozmowy w Radiu Zet ze Stefanem Niesiołowskim, powiedziała: "Czy to dla pana nie jest zaskakujące, że partia, która na sztandarach niesie wartości chrześcijańskie, jest tak blisko Kościoła sprzeciwia się obecnemu papieżowi".

Oburzenie pani redaktor nie zna granic, wszak znana jest ze swojego zaangażowania po stronie hierarchów kościelnych. Okazuje się, że rzeczywiście Jarosław Kaczyński ma w sobie pierwiastek boski, może nie jest zbawicielem, ale z pewnością potrafi dokonać rzeczy niemożliwych. Oto redaktor Olejnik, która do tej pory krytykowała PiS, za ich zbyt silne związki z Kościołem, teraz zaczarowana przez "Kaczora" gromi główną partię opozycyjną za zgłoszenie pomysłu niezgodnego z chrześcijańskimi naukami.

Chyba jednak nie wszystko jest stracone. najbardziej nieprzejednani wrogowie Kościoła zaczynają się nawracać i kto wie, może obudują nam prawdziwe państwo katolickie. W takim państwie, pomysły niezgodne z linią Kościoła są przyjmowane bardzo krytycznie. No i proszę, historia zmienia się na naszych oczach. PiS zgłosił pomysł niezgodny z linią Kościoła i zaczyna się awantura. Niesamowite, ilu mamy w tym kraju fanów Pisma Świętego, a ilu wyznawców Jezusa Chrystusa? Na nasze nieszczęście, są również heretycy, których należy tępić, co niewątpliwie czynią "dzieci boże". Niedługo takim dzieckiem może się okazać Janusz Palikot, który dzisiaj co prawda macha jeszcze szabelką i prowokuje Pana Boga, ale już niedługo może okazać się zatwardziałym obrońcą krzyża i razem z redaktor Olejnik, będzie torturować "oświeconych". Wiemy, że siła boska jest nieograniczona, i nie taki już chojrak doznawał olśnienia i resztę życia spędzał w zamkniętym klasztorze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

rk
  • rk
  • 03.12.2011 16:39

Monika Olejnik i krzyż!! - mój Boooooże .....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny artykuł o upadku ''autorytetów'' dziennikarskich. Za Lisem idą jak za nagonką . Hipokryzja p.Olejnik jest tak wielka jak jej kolekcja butów. Powinna się na nich skupić dla wspólnego dobra

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 03.12.2011 12:54

Grunt to nie złapać dystansu. :)
Autora poniosła wyobraźnia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teza o propapieskiej postawie red. Moniki Olejnik zawarta w treści niniejszego artykułu jest moim zdaniem nieuprawniona.
Pani Olejnik szydzi z politycznego "zakałapućkania" spowodowanego Pisowskimi wypowiedziami na temat kary śmierci.
Oto proradiomaryjna partia mówi wbrew wypowiedziom Papieża.
Oto Arcybiskup Michalik Ma zdanie odmienne niż Episkopat.
Formuła pytań i opinii Moniki Olejnik ma na celu sprowokowanie Stefana Niesiołwskiego do jak najbarwniejszej nań reakcji...:)
r
http://www.radiozet.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 03.12.2011 11:39

TVN, coraz bardziej rozkręca spiralę nienawiści. Teraz zniknęło nawet udawanie bezstronności , walą bestialsko w PiS ,nawet na oślep ,nie patrząc na skutki. Młócą na oślep jak cepem ,byle tylko dowalić.

Tylko że społeczeństwo ma już tego draństwa, serdecznie dość. Jak wykazuje sondaż większość społeczeństwa jest za karą śmierci i o dziwo ludzie młodzi i bardziej wykształceni.... mają dość tego sk....w
naszym kraju i tej niekontrolowanej przez nikogo patologi; pod wodzą znienawidzonej; przez coraz większe rzesze społeczeństwa partii PO

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redaktor Olejnik, krytykowała PiS za to, że jest partią Kościoła; teraz krytykuje, ze postępuje wbrew jego naukom. Grunt to walnąć dobrze w łeb, bez względu na przyczynę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziennikarze coraz bardziej tracą dystans do przedmiotu dyskusji, a coraz częściej demonstrują swoje osobiste, jak najbardziej prywatne przekonania religijne. Nie słyszałam akurat tej rozmowy, ale wystarczy posłuchac, jak np. pani Pochanke przy każdej okazji, relacjonując np. wypadek drogowy, gdzie trup ściele sie gęsto a kilkoro ujdzie z życiem - wymlaskiwała ze smakiem słówko "cud" we wszystkich przypadkach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.