Facebook Google+ Twitter

Monika Olejnik: Rząd Tuska nie działa

Monika Olejnik krytykuje postawę Donalda Tuska oraz jego rząd. Według niej, premier zamknął się w swojej kancelarii, a jego gabinet zalicza wpadkę za wpadką.

 / Fot. w24Trudno zarzucić Monice Olejnik, że jest "propisowskim dziennikarzem" (być może teraz, ktoś odważy się ją tak nazwać) i dlatego jest wiarygodna w tym, co mówi.

Znana dziennikarka twierdzi, że rząd Tuska nie działa: "Tusk albo tego nie widzi, albo tylko udaje, że niczego nie dostrzega" - dodaje "Wprost".

Olejnik ma krytyczne zdanie nie tylko o Tusku, ale większości polskiej sceny politycznej: "Większość jest dumna z siebie, napuszona, chodzą tacy zachwyceni sobą, najczęściej nie mając do tego wielu powodów" - mówi. Znanej dziennikarce chodziło o to, że wielu z nich przychodzi do studia kompletnie nieprzygotowanych. "Po kilku minutach okazuje się też, że nie czyta nawet gazet. I jeśli się nie spóźni, to siedzi przede mną zadowolony z siebie i coś bredzi, a mnie i moim widzom lub słuchaczom opadają ręce" - mówi.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

levy
  • levy
  • 07.03.2012 18:04

Monisia, tak zbeształa rząd Tuska ?? No to musi być prawda! Ona coś mówiła że Tusk załamał się psychicznie.
Zamknął się w gabinecie i do tej pory nie wychodzi. Chyba rzeczywiście sfiksował!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lancet
  • Lancet
  • 07.03.2012 17:33

A ty co plotkarzu ? Dopiero dotarłeś do tej treści ? To stare i ma brodę ! Jeszcze gdybyś wiernie zacytował Olejnik to pół biedy , ale manipulujesz jak pisowiec !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.