Facebook Google+ Twitter

Monika Olejnik spotka się ze studentami w Krakowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-01 10:18

Spotkanie z Moniką Olejnik, dziennikarką Radia Zet i TVN24, odbędzie się 3 grudnia o godz. 17 w krakowskim Auditorium Maximum UJ.

Podczas 5. Gali Finałowej MediaTorów - Studenckich Nagród Dziennikarskich wszyscy obecni będą mieli okazję dowiedzieć się, co myśli o polityce, telewizji oraz o przyszłości mediów w Polsce i na świecie.

Monika Olejnik na uroczystości odbierze główną nagrodę Plebiscytu MediaTory - statuetkę AuTORytet 2011. Wyróżnienie przyznali studenci dziennikarstwa z całej Polski za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy. Monika Olejnik jest drugim laureatem kategorii AuTORytet w jej zmienionej formule. Od 2010 roku studenci przyznają tytuł nie za osiągnięcia w ostatnim roku akademickim, ale za całokształt pracy dziennikarskiej. Dotychczas nagrodę otrzymali Wojciech Mann, Bogdan Rymanowski, Hanna Krall i Kamil Durczok.MediaTory to plebiscyt, w którym od 2007 roku studenci dziennikarstwa z 13 uczelni publicznych wskazują i nagradzają najważniejsze, i najbardziej wartościowe, ich zdaniem, zjawiska w polskich mediach. Plebiscyt od początku istnienia objęty jest Honorowym Patronatem Rektora UJ, a od tego roku również Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizatorem Plebiscytu jest Stowarzyszenie MediaTory i Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ.

5. Gala MediaTorów odbędzie się 3 grudnia o 17 w Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33. Bezpłatne wejściówki można odebrać w dniu gali od godz. 11 w Auditorium Maximum.

Więcej informacji na www.mediatory.plDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.