Facebook Google+ Twitter

Monika Olejnik wysyłała smsy do prof. Bartoszewskiego?

Monika Olejnik,dziennikarka TVN 24 i Radia Zet była gościem Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Zaskakujące i interesujące spotkanie ujawniło m.in. niekonwencjonalne sposoby zapraszania gości do jej programu.

Renomowana dziennikarka stanęła w ogniu dość ostrych i konkretnych pytań zgromadzonych gości, co ją mocno zaskoczyło. Jedna z pracownic uczelni zarzuciła m. in. jej asystentowi nieeleganckie zachowanie w stosunku do zapraszanych gości. Temat sprowokowała wypowiedź Olejnik, która wyjaśniała powody nieobecności prof. Bartoszewskiego w jej programie.
- Profesor Bartoszewski odrzuca zaproszenia do mojego programu po tym, jak w jednym z odcinków Adam Michnik nazwał gen. Kiszczaka człowiekiem honoru - twierdziła Monika Olejnik.

Innego zdania była powołująca się na znajomość z profesorem wykładowczyni. Twierdziła ona, że asystent Moniki Olejnik wysłał do profesora smsa, w którym zawarł propozycję: "Z chęcią zaprosimy Pana do programu Moniki Olejnik dnia .... Jeżeli jest Pan zainteresowany, prosimy o kontakt telefoniczny".

Zdezorientowana dziennikarka zaprzeczyła, jakoby wiedziała cokolwiek o podobnych praktykach współpracownika, jednak z góry przeprosiła za formę, jeśli takie zdarzenie faktycznie miałoby miejsce.


----
Spotkanie odbyło się dnia 15.03.2009r. w ramach "Dni Kobiet Sukcesu"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.