Facebook Google+ Twitter

Monika Olejnik: Za Sawicką powinien przeprosić "agent Tomek"!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-18 12:02

To on doprowadził niedoszłą kochankę do łez, które spowodowały zwycięstwo Platformy Obywatelskiej.

 / Fot. Kancelaria PrezydentaW dzisiejszym komentarzu dla "Gazety Wyborczej" Olejnik pisze, że za Sawicką powinien przeprosić agent Tomek. Wyrok Sądu, jaki zapadł (trzy lata więzienia dla Sawickiej) cieszy posłów PIS i Solidarnej Polski. Adam Hofman napisał nawet jak mają wyglądać przeprosiny: "Przepraszamy Prawo i Sprawiedliwość za to, że wykorzystaliśmy tę sprawę politycznie i płaczem Beaty Sawickiej zmieniliśmy wyrok wyborów w 2007 r".

Pani Monika ripostuje: "Z tego wynika, że przeprosić powinien agent Tomek. To on doprowadził niedoszłą kochankę do łez, które spowodowały zwycięstwo Platformy Obywatelskiej" - czytamy w "Wyborczej".

To jak najbardziej słuszne rozumowanie. Wszyscy widzieliśmy na filmie operacyjnym CBA, jak czule "agent Tomek" z kwiatami witał się z posłanką, a potem siedzieli na ławeczce. W wielu gazetach można było przeczytać "czułe smsy" wysłane na dobranoc przez niego.

Dziennikarka spekuluje też, kto zostanie następcą Jarosława Kaczyńskiego. Tomasz Kaczmarek, "agent Tomek", według niej stracił szansę zostania "delfinem" przez to, że Sawicka płakała przez niego, a PIS przegrało z PO wybory. Monika Olejnik trochę uszczypliwie pisze o tym, że b. agent nie ma odwagi przychodzić do jej programów. Kto zatem może zastąpić prezesa? Małe już szanse daje Macierewiczowi.

Coraz większe szanse ma chyba Piotr Duda, przewodniczący "Solidarności", którego męstwo, strategię i odwagę podziwia Jarosław Kaczyński. Jednak według niej Duda ośmieszył się mówiąc, że "gdyby tam był na miejscu, nie wypuściłby Kaczyńskiego z Sejmu". Pani Monika skomentowała to następująco: "to też prawdziwa odwaga".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

anka 69
  • anka 69
  • 20.05.2012 18:36

Iwonka wyluzuj !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwonka Z.
  • Iwonka Z.
  • 19.05.2012 17:48

Brawo Pani Moniko ! Niech przeprasza !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam M.
  • Adam M.
  • 19.05.2012 17:39

Do skazania droga jeszcze daleka ! To tylko Z. Ziobro szybko skazywał !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bracia Rojek
  • Bracia Rojek
  • 19.05.2012 09:13

...... a i jeszcze jedno Nalewaj ....naucz się dupku poprawnie pisać!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bracia Rojek
  • Bracia Rojek
  • 19.05.2012 09:10

Nalewaj PGRowski"BUCU"jesteś mądrzejszy od niezawisłych sądów??! Sąd orzekł i taki parobek jak ty nie powinien w to wnikać bo żeś za głupi!

Sawicką uwiodła walizka z kupą pieniędzy, nie Tomasz Kaczmarek; czy pracownicy CBA. Oni to zrobili perfekcyjnie. Za PiS zwalczano korupcję i wszelki syf ! Teraz korumpują wszyscy z PO i za wiedzą premiera!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszyscy którzy biją w bęben że PiS wygrał z Sądem w sprawie Sawickiej może się grubo mylić bo Sąd wyższej instanji może zmienić wyrok i co wtedy?Będzie że to sprawa polityczna że Sąd niesprawiedliwy lub Premier Tusk tak chciał lub jeszcze inne dyrdymały.Jakim prawem niby bezpartyjni funkjonariusze znaleźli się na listach PiSu i teraz domagają się przeprosin od PO za swoją posłankę.Funkcjonariusze Służb specjalnych nie powinni przez 5 lat brać udziału w kandydowaniu do Sejmu lub Senatu i wtedy by można mówić o tym że był apolityczny,a obecni posłowie PiSu pan Kamiński i pan amant Kaczmarek są jasnym dowodem że byli pracownikami PiSu i co tu dużo mówić są i byli PiSowcami z krwi i kości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 18.05.2012 22:35

Żadne tłumaczenia nie pomogą ! Sąd potwierdził i nie uwierzył w "Bajki"Sawickiej ! Walizeczka jej we łbie zawirowała!

A Tusk też pójdzie siedzieć niedługo, za współudział w katastrofie smoleńskiej .... nie tylko on ,jeszcze kilku z PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 18.05.2012 22:29

@@ A.Chorążewicz "GŁUPKU matoli"--- przecież sąd już potwierdził ,że to wina Sawickiej!!

Walizeczka pełna pieniędzy ją uwiodła i za to pójdzie do kibla. A PO się skompromitowało!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwonka
  • Iwonka
  • 18.05.2012 20:56

do Adam M. !

Nic nie będzie pójdzie siedzieć !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam M.
  • Adam M.
  • 18.05.2012 20:01

Co będzie jak Sąd Wyższej Instancji każe powyórzyc proces ! Będzie lamęt PIS....!