Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8803 miejsce

Monika Zdzisława Parypa laureatką konkursu fryzjerstwa w Paryżu

Z cyklu "Ludzie sukcesu w mojej małej Ojczyżnie" przedstawiam Monikę Zdzisławę Parykę Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet 2014

Monika Zdzisława Parypa / Fot. Wiesław UrbańczykRozmawiam z Moniką - Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet 2014.
Pani Monika jest właścicielką salonu fryzjerskiego "Studio La Mirage" w Katowicach. Ukończyła liceum ekonomiczne a jednoczesnie szkoliła się jako fryzjerka, bo kochała pracę twórczą. Jest laureatką konkursu fryzjerskiego Kreator 2003.
Uczestniczka wielu prestiżowych akademii oraz seminariów fryzjerskich w kraju i za granicą. Francja, Włochy czy Wielka Brytania były jej drugim domem rodzinnym. Zarówno w Mediolanie, Paryżu czy Londynie wraz ze swoimi modelkami pokazywała swoje zdolności artystyczne. Swój pierwszy salon otworzyła w Katowicach w 1996 roku. Salon zaprojektowała sama a nowości technologiczne do salonu sprowadziła z Włoch i Francji. Jak sama mówi realizowała się na pokazach twórczych na festiwalach fryzjerskich. Jedna z nielicznych wprowadziła pigmentację do podtrzymywania kolorów włosów.
Za swoją pracę twórczą została doceniona i uhonorowana certyfikatem Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2014 roku.
Rolą Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet jest promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet i wspieranie kobiet zakładających i prowadzących własne firmy.
W wolnych chwilach kocha tańczyć salsę i tańce latynoamerykańskie. Marzy by w przyszłości zamieszkać we francuskiej Nicei czego jej serdecznie życzymy. Powtarza myśl Michaela Drofa " W biznesie konieczne są cele,gdzie indziej wystarczą marzenia"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.