Facebook Google+ Twitter

Monopoly PRL przeniesie nas do poprzedniej epoki. Na planszy znalazły się legendarne miejsca z 20 polskich miast

Zakpiański hotel Kasprowy, katowicki Spodek i kilkanaście innych legendarnych obiektów pojawi się na planszy specjalnej edycji Monopoly PRL

 / Fot. materiały prasoweNa planszy tej specjalnej edycji gry znajdą się najbardziej rozpoznawalne symbole i miejsca, które w czasach PRL cieszyły się niezwykłą popularnością. Wśród obiektów są takie perełki jak m.in.: Klub Maxim w Gdyni, Hotel Kasprowy w Zakopanem, czy plaża w Międzyzdrojach.

Do stylistyki tamtej epoki nawiązuje również oprawa graficzna gry, jak i poszczególne pola takie jak choćby: „Kupujesz walutę u Cinkciarza”, „Robisz zakupy w Pewexie”, „U Rzeźnika”, a także „Cukiernia Słodka Dziurka” - wyjaśniają przedstawiciele Winning Moves, wydawcy kultowej Monopoly.

Na planszy znalazł się również katowicki Spodek, który oficjalnie otwarto 1971 roku, jako największy i najnowocześniejszy obiekt widowiskowo-sportowy w Polsce. Na planszy są obiekty z łącznie 20 miast. - Są to: Bielsko-Biała, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Kielce, Łódź, Międzyzdroje, Opole, Olsztyn, Poznań, Płock, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto (Sopot, Gdynia, Gdańsk), Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Zakopane – wyliczają przedstawiciele Winning Moves. Gra Monopoly PRL pojawi się w sprzedaży już 25 maja 2016 r.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.