Facebook Google+ Twitter

Montażysta TVP: Polak nawoływał do niszczenia nagrań ze Smoleńska

Sławomir Wiśniewski, montażysta Telewizji Polskiej, twierdzi, że na miejscu katastrofy smoleńskiej polski dyplomata namawiał Rosjan do niszczenia nagrań filmowych.

Miejsce katastrofy smoleńskiej / Fot. Staszewski, PRS Team.net/Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 2.5.Sławomir Wiśniewski twierdzi, że jeden z Polaków obecnych na miejscu katastrofy smoleńskiej namawiał Rosjan do konfiskaty i zniszczenia sprzętu i materiałów filmowych. "Nie znam tego człowieka, proszę go aresztować i zniszczyć sprzęt" - miał powiedzieć polski dyplomata.

Autor filmu ze Smoleńska zaprezentował go komisji Macierewicza

Pracownik TVP podkreślił, że wspomniana osoba nie przedstawiła się. Opisał ją jako człowieka po pięćdziesiątce, z krótkimi szpakowatymi włosami, średniej budowy ciała, w beżowym płaszczu. Nie potwierdził przypuszczeń, że był to Tomasz Turowski odpowiedzialny za organizację wizyty w Katyniu 7 i 10 kwietnia 2010 r.

dt/pap

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

levy
 • levy
 • 26.02.2011 00:59

Pan Koźmiński natomiast to wulkan konkretów, zero propagandy i utopii życzeń.
Musze pana zamartwić, PiS już nie da :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Łukaszu, ma Pan wiele ciekawego do powiedzenia. Robi Pan to (moje wrażenie-z serca i przekonania), tylko na litość, dlaczego w Pańskich komentarzach ad personam jest nad ad meritum?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 25.02.2011 19:34

@M.Wieczorek:
"Cenię sobie ludzi, którzy potrafią bronić swojego zdania, ale nie potrafię dyskutować z takimi rozmówcami jak np. pan Brzezicki, nie mówiąc o wielu anonimach, którzy nie maja pojęcia o czym mówią."

Pani Wieczorek, m.in. dlatego właśnie od dłuższego czasu nie dyskutuję z Panią publicznie. Przeświadczenie "oni nie mają pojęcia o czym mówią, ja wiem najlepiej" jest bądź co bądź nieeleganckie. Posiada Pani dowody na poparcie promowanych przez siebie tez? Proszę zgłosić je do prokuratury, bo to Pani obowiązek. Śledzenie doniesień medialnych nie przesądza o posiadaniu całej wiedzy nt. tej katastrofy.

PS. Nie pisałem o panu Wiśniewskim tylko o Błasiku, który zrugał porucznika Protasiuka, kiedy ten sprzeciwił się lotowi w tych warunkach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 25.02.2011 19:16

"Tak, Łukaszku. Jutro natomiast okaże się, że to Jarosław Kaczyński zamontował w jarze wielki magnes, który ściągnął samolot w dół, a Macierewicz produkował sztuczną mgłę. Wiwat teorie spiskowe i paranoje! Wiwat Łukasz Brzezicki!"

Adasiu, wydawało mi się, że teorie spiskowe to domena rodzin smoleńskich i ich reprezentanta mec. Rogalskiego oraz "wyznawców" krzyża. Pod krzyżem bardzo często mówiono o magnesie, o mgle, tyle że z perspektywy Tuska i Komorowskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 25.02.2011 15:51

Gdzie ta woda cieknie? To moja konkluzja, co z nią jest nie tak? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie levy za takie lanie wody studenci oblewają egzaminy:))))

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 25.02.2011 14:30

Powoli się pojawiają.... dużo wolniej niż teorie spiskowe. dzieje się tak dlatego, bo pomimo, że wiele z nich jest oczywistych, czekają na poparcie konkretnym dowodem. Czyli aby stać się faktem a nie domniemaniem. Zawsze radziłem wstrzemięźliwość w sądach. Tylko jedna strona nie potrafi czekać.
Być może jest tak, ktoś celowo spowalnia proces wyjaśniania, aby zdruzgotać konkurencję przed wyborami.
Dlatego konkurencja jak może, nawet populistycznymi obietnicami próbuje budować większy elektorat. Po w wpadce z faktami na temat Smoleńska( które będą zabójcze politycznie) daje to szansę, że więcej pozyskanych na marchewkę nie uwierzy w rzeczywistość, pozostając przy zdani wodza J.K. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie levy oczekuję na te prawdziwe fakty:)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 25.02.2011 12:39

Fakty są zawsze prawdziwe :) pani Magdo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie levy z przyjemnością zapoznam się ze znanymi panu faktami. Może są one inne niż te, które znam i może prawdziwe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.