Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13009 miejsce

MOON For Paka dla Bezdomniaka - kalendarz w szczytnym celu!

22.12.2014 w Cafe Kulturalna odbyła się uroczysta premiera kalendarza „MOON for Paka dla bezdomniaka”. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na schronisko dla zwierząt w Korabiewicach - podopiecznych fundacji VIVA!

okładka kalendarza oraz logotypy wszystkich zaangażowanych w projekt. / Fot. RogozińskaO godzinie 20:00 prowadzący Bartosz Kańtoch przywitał gości przedstawiając partnerów oraz patronów medialnych. Przedstawicielka Fundacji VIVA Monika Bukowska podziękowała producentom -agencji MOON Fashion Creation oraz wszystkim osobom wspierającym działalność fundacji. Zwracając uwagę na wyższe wartości człowieczeństwa i stosunek do zwierząt.

"Kalendarz powstał dzięki inicjatywie Moon Fashion Creation fundacja Viva pod koniec roku ma tyle pracy, ze nie byłaby w stanie zająć się jeszcze tym projektem. Mało kiedy zdarzają nam się propozycje pomocy, które jeszcze ktoś sam potem realizuje, jesteśmy wiec bardzo wdzięczni. Mamy wielkie szczęście do fajnych, dobrych ludzi, którzy pomagają nam na różne sposoby. Bardzo cieszy udział tylu znanych osób, które wystąpiły obok naszych psiaków aby wesprzeć te, które nadal czekają w schronisku na cud." - komentuje Bukowska.

Zasłużone gromkie brawa za serce włożone przy realizacji zdjęć otrzymał fotograf Michał Grzyb oraz wszyscy zaangażowani w projekt.


Poproszona na scenę Monika Guzińska z MOON Fashion Creation podsumowała pracę nad projektem kończąc tym samym część oficjalną imprezy :
Monika Guzińska- producentka kalendarza i twórca marki MOON Fashion Creation. / Fot. Rogozińska
„Pomoc słabszym, pokrzywdzonym jest czymś najpiękniejszym, jako Marka Moon wpieramy od bardzo dawna przeróżne inicjatywy -głownie dla chorych i osieroconych dzieci. Może mniej medialnie a bardziej czysto z wewnętrznej potrzeby, do czego tez Państwa gorąco zachęcam, jednakże w tym roku przyszedł czas na pomoc naszym czworonożnym towarzyszom .Postanowiliśmy we wspólnej inicjatywie z fundacja Viva stworzyć wyjątkowy kalendarz , kalendarz z 12 gwiazdami i autentycznymi byłymi podopiecznymi fundacji -12 uroczymi pieskami. Chciałam w tym miejscu z całego serca podziękować wszystkim którzy wsparli akcje swoją obecnością i pomocą, wszystkim którzy rozumieją że zwierzęta czuja tak samo jak my i starają się zmienić świadomość wielu ludzi. Dziękuje, fundacji Viva za współpracę w tym szczytnym celu oraz wszystkim tym którzy tak dzielnie wspierają MOON przy realizacji projektów.Za to ze byliście jesteście i będziecie –ponad wszystko- dziękuje.”

Goście mogli podziwiać karty kalendarza ozdabiające salę, wydrukowane przez drukarnię Xercom , na których znalazły się gwiazdy wraz ze zwierzętami:

Styczeń- Agata Buzek z Gruzją

Luty- Magda Steczkowska z Amanem

Marzec- Dorota Deląg z Hexą

Kwiecień- Agnieszka Włodarczyk z Luką

Maj-Majka Jeżowska z Tosią

Czerwiec-Olga Frycz z Gabrysią

Lipiec-Agnieszka Więdłocha z Bąblem

Sierpień-Maria Góralczyk i Zguba

Wrzesień-Izabela Trojanowska z Pumperniklem

Październik-Aleksandra Nieśpielak z Maszą

Listopad- Edyta Herbuś z Sarą

Grudzień-Andżelika Piechowiak z TexąAndżelika Piechowiak - karta kalendarza / Fot. Rogozińska Agnieszka Włodarczyk , karta kalendarza / Fot. RogozińskaPremierę uświetniły swoją obecnością takie gwiazdy jak Agnieszka Włodarczyk i Andżelika Piechowiak które z radością prezentowały efekt swojej pracy trzymając w rękach kalendarz.

Organizatorzy zachęcając do wegańskiego trybu życia przygotowali Tort bez produktów pochodzenia zwierzęcego.

Jedno jest pewne, warto mieć ten kalendarz w swoim domu, w swoim pokoju, czy w miejscu swojej pracy .


kalendarz można kupić na kilka sposobów:
Edyta Herbuś -backstage sesji do kalendarza / Fot. Rogozińska
1. sklep keko
2. allegro
3. Empik
4.biuro Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.