Facebook Google+ Twitter

Morderca czterech policjantów wciąż na wolności

W stanie Washington nadal trwa obława na Maurice Clemmonsa, sprawcę strzelaniny w barze w Parkland, w czasie której zginęło czterech policjantów. Ciąży na nim wyrok ponad 100 lat wiezienia, został z niego zwolniony w zeszłym tygodniu.



Policyjna obława w domu podejrzanego (AP) // http://www.youtube.com/watch?v=azX3UO-jkTI / Fot. fot. screen Dziś dom poszukiwanego w Seattle otoczyła policja i elitarne jednostki specjalne SWAT, po mimo użycia ładunków hukowych i himalaistycznego robota nie znaleziono w nim 37-letniego Clemmons'a. Ed Troyer, rzecznik szeryfa w hrabstwie Pierce poinformował, że poszukiwany został prawdopodobnie postrzelony przez jednego z policjantów, którzy zginęli z rąk oprawcy. Póki co policja nie zna bezpośredniego powodu, dla którego podejrzany posunął się do tak okrutnego czynu. Być może była to po prostu zemsta na stróżach prawa za wyroki, jakie ciążą na Maurice Clemmonsie.



Maurice Clemmons // http://www.youtube.com/watch?v=UTKP9wlCdoI / Fot. fot. screenMa pięć wyroków w Arkansas i kilka poważnych przestępstw w stanie Waszyngton. W sumie do odsiadki ma ponad 100 lat więzienia. Ostatnio został skazany na więzienie w hrabstwie Pierce za m.in. gwałt na dziecku. To właśnie w tym hrabstwie doszło do strzelaniny. Został zwolniony z niego w zeszłym tygodniu za kaucją w wysokości 150 tys. dolarów. Dziennikarze zastanawiają się, skąd skazany wziął taką sumę pieniędzy skoro wg ich informacji podejrzany wyłożył tylko 15 tys.

Wczoraj Maurice Clemmons w barze w Parkland (Washington) śmiertelnie postrzelił czterech funkcjonariuszy, którzy z laptopami i papierami na stolikach przygotowywali się do dyżuru na komendzie. Według ustaleń policji sprawcy pomagały osoby trzecie. Obecnie trwają poszukiwania na obszarze oddalonym ok. 35 mil na południe od Seattle.

Źródło:
CNN.com

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Fakt nikt tego typa nie zna a info o tym wydarzeniu wisi na pierwszej stronie od rana ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Peter Paul Michalski ciękiego kalibru przestępca , wielokrotnie uciekający policji. wreszcie złapany na terenie Niemiec.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cholernie ważna informacja bo nie codziennie ktoś zabija 4 policjantów, nawet w takim kraju jak USA. Komentarz nie na miejscu. Lepiej pisać o wszystkich drzewkach i kwiatkach na kuli po kolei eheh

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cholernie ważna informacja. To dawaj teraz po kolei wszystkich morderców na całej kuli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.