Facebook Google+ Twitter

Morderstwa w Łomży. Mieszkańcy boją się wychodzić wieczorami na ulice

Od początku roku w Łomży zamordowano sześć niewinnych Łomżan, w tym prezydenta. Obywatele boją się wychodzić na ulicę, gdyż boją się o swoje życie.

Łomża jest w ostatnim czasie niebezpiecznym miastem. W samym 2011 roku dokonano już tutaj sześciu morderstw.

Zabójstwa niewinnych osób trwają od maja br. W tym miesiącu zamordowano ważną osobę z Łomży - we wszystkich stacjach ogólnopolskich było głośno na temat brutalnego zabójstwa byłego wiceprezydenta.

Jeden z redaktorów stacji ogólnopolskiej skomentował "Łomża jest najbardziej niebezpiecznym miastem w województwie podlaskim i można ją porównać do jednej z warszawskiej dzielnicy - Pragi". Czy w Łomży zakończą się już morderstwa? Każdy sobie to pytanie zadaje.

Mieszkańcy boją się wychodzić po zmierzchu na ulicę, bo obawiają się, że stracą życie. Przyczyną śmierci byłego prezydenta był uraz wielonarządowy. Przestępcy wydłubali mu także oko, wywieźli i zostawili konającego bez pomocy.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

007
  • 007
  • 23.10.2011 23:38

To straszne. Może ten morderca , nie daj Boże jeszcze kogoś zamordować. Czy coś władze policyjne przeciwdzialają? Trzeba zawsze przeciwstawiać się takiemu złu i okrucieństwu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
qwertz
  • qwertz
  • 23.10.2011 22:21

To samo w Gnieźnie, z tym że tam trzy osoby zamordowano w ciągu jednego tygodnia - morderca zabił mężczyznę, a jego żonę kilka godzin później udusił w lesie, w innej części miasta zamordowano staruszkę w czasie rabunku mieszkania. Sprawcę morderstwa małżeństwa ujęto, w czasie pobytu w areszcie udusił współwięźnia. Sprawcę/ów drugiego przestępstwa nie ujęto do tej pory.

Komentarz został ukrytyrozwiń
007
  • 007
  • 23.10.2011 20:20

Co się czyni aby złapać tych zwyrodnialców i barbarzyńców? Od maja tam ludzi mordują i jak to długo jeszcze będzie? Niech policja polska zaangażuje jasnowidza Jackowskiego,często jasnowidz pomaga. Kiedyś ksiądz Klimuszko,nawet za Komuny był proszony o pomoc w schwytaniu groźnego bandyty Maliszewskiego i wtedy bardzo dopomógł w schwytaniu go.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.