Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4208 miejsce

Morderstwo Jasmine Fiore - modelki Playboya

Jasmine Fiore, 28-letnia modelka Playboya, została zamordowana prawdopodobnie przez swojego chłopaka. Jej ciało znaleziono porzucone w walizce na śmietniku Orange County w Kalifornii. Oskarżony o zbrodnię, Ryan Jenkins, odebrał sobie życie.Modelka, która często pozowała dla męskich magazynów w strojach pływackich, ostatni raz żywa była widziana w piątek wieczorem w Los Angeles. Wtedy jej mąż, Ryan Jenkins, zabrał ją na partyjkę pokera w San Diego.

Jenkins sam zgłosił zaginięcie Jasmine Fiore, po czym zniknął nie informując policji, co wzbudziło niepokój śledczych. Następnego ranka jej zwłoki pozostawione w walizce zostały znalezione na śmietniku Buena Park przez poszukiwacza puszek i butelek. Policjanci są zgodni - morderca dział z niezwykłym okrucieństwem. Ofiara miała poobcinane palce i powyrywane zęby, co miało utrudnić identyfikację. Modelka została zidentyfikowana tylko po numerach seryjnych implantów silikonowych w piersiach. Wstępne wyniki sekcji zwłok pokazują, że ofiara została prawdopodobnie uduszona.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ryan_Jenkins_mugshot_Vegas_April_2009.jpg // Ryan Jenkins / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fa/Ryan_Jenkins_mugshot_Vegas_April_2009.jpg32-letni Jenkins jednak nie mógł żyć dalej z poczuciem winy i powiesił się w swoim pokoju hotelowym. Kanadyjska policja, prowadząca za nim pościg, poinformowała, że jego ciało zostało znalezione w hotelu położonym w miejscowości Hope niedaleko Vancouver. Jego zwłoki odkryła obsługa hotelowa. Wcześniej postawiono w stan gotowości policję w całej Kanadzie. Do poszukiwania podejrzanego używano nawet psów gończych i helikopterów.

Jasmine Fiore i Ryan Jenkins poznali się w marcu br. Ryan kilka tygodni temu zaczął występować w reality show kręconym przez VH1 "Megan Wants a Millionaire", w którym grupa milionerów walczy o względy pięknej kobiety. Bardzo szybko wzięli ze sobą ślub w Las Vegas, ale jak utrzymuje rodzina modelki, jeszcze szybciej małżeństwo zostało anulowane. Telewizja VH1 po wyemitowaniu trzech odcinków zawiesiła emisję reality show z Jenkinsem. W USA rozgorzała dyskusja o doborze uczestników do tego typu programów. Okazało się, że oskarżony o morderstwo był wcześniej notowany za napaść. Należąca do MTV Network stacja nie poczuwa się do odpowiedzialności i zapewnia, że to zewnętrzne firmy zajmują się doborem uczestników i realizacją programu.

Źródła:
LA Times
gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

zdzicho
  • zdzicho
  • 02.07.2011 19:35

Koszmarny babsztyl.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.