Facebook Google+ Twitter

Morderstwo na warszawskim Grochowie. Nie żyje jedna osoba, dwie są ranne

Do zdarzenia doszło w jednym z biur przy ulicy Grochowskiej w Warszawie. Przed godziną 14, mieszkańcy budynku usłyszeli eksplozję. Wezwali straż i policję, którzy weszli do pomieszczenia i znaleźli dwóch rannych mężczyzn i zwłoki trzeciego.

W jednym z biur małego wydawnictwa, specjalizującego się w pismach o wojskowości, znajdującym się w budynku przy ulicy Grochowskiej w Warszawie doszło do eksplozji.

Mieszkańcy budynku podejrzewali, że wybuchł gaz. Wezwali straż pożarną, jednak eksplozja nie wznieciła ognia. Po chwili na miejsce przybyła policja, która weszła do pomieszczenia. W nim funkcjonariusze znaleźli dwóch rannych mężczyzn i zwłoki trzeciego.

Jak informuje gazeta.pl ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie w biurze wydawnictwa doszło do zabójstwa. Mężczyzna, który zmarł, został zaatakowany nożem. Kolega zmarłego chciał powstrzymać nożownika, jednak gdy do niego się zbliżył, wybuchł materiał pirotechniczny należący do napastnika.Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 11.12.2012 00:10

http://sawko.blog.pl/2012/12/10/smierc-eksperta/

Komentarz został ukrytyrozwiń

W zdarzeniu został zamordowany Krzysztof Zalewski, dziennikarz, historyk wojskowości, ekspert lotniczy, wiceprezes spółki Magnum-X wydającej magazyny poświęcone tematyce wojskowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje Panie Andrzeju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.